Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A képen látható hörcsög...

A képen látható hörcsög milyen fajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 éve volt pár hörcsögöm,aranyhörcsög,törpehörcsögöm és fekete színű aranyhörcsögöm is.

Most arra gondoltam,hogy ismét hörcsögöt szeretnék.

Találtam egy nagyon szép sötétbarna hörcsögöt,de sajnos róla,nem találtam meg,hogy milyen fajta is lehet ő.


Itt a kép: [link]


2011. jún. 26. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez itt kölyök csuklyás patkánynak néz ki.Ahogy a mögötte lévők is. :) A patkányt is ajánlom háziálaltnak, sokkal okosabb mint a hörcsög, nagyon ragaszkodó és sok trükkre dologra meg lehet tanítani. Nekem van egy dumbó patim meg egy törpehörim, mind 2-őt nagyon szeretem.:))
2011. jún. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia kedves első,köszi,hogy írtál,de a kép egy lány blogjáról van,aki hörcsögnek írja,úgyhogy ő nem patkány,de most láttam én is először ilyen fajta hörcsögöt :)

Patkányom még sosem volt,nem vagyok tájékozódott e téren :)

Most tengerimalacokat tartok és imádom őket :)

2011. jún. 26. 15:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem patkány akkor aranyhörcsög!

[link]

----------------------------

[link]

Elég ritka ilyen színben.

[link]

2011. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Platypus ***** válasza:
100%
Ez egy aranyhörcsög. A minta neve dominant spot, az alapszíne nekem nem egyértelmű, fekete vagy nyérc lehet. Boltokban ritka variáció, de tenyésztőknél nem az.
2011. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy segítettél Platypus.

Ha esetleg visszanézel még a kérdésemre,akkor azt ajánlod,hogy inkább tenyésztőtől érdeklődjek ilyen fajta hörcsög iránt?

2011. jún. 26. 15:57
 6/12 Platypus ***** válasza:
62%
Mindenképpen tenyésztőnél érdemesebb keresni, még akkor is, ha valami hétköznapi változatot szeretnél. A bolti hörcsögök általában olyan szinten el vannak vadulva,hogy alig lehet őket megszelídíteni. A tenyészőknél szelíd hörcsögöt is lehet találni.
2011. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

igen, ez egy gyönyörű szép aranyhörcsög. :DDD

ilyet még sose láttam kereskedésekbe.. :/ de amúgy szerintem nagy tévhit h a kereskedésekben kapható hörcsög vadak. élő példa rá az én hörcsögöm. (: már a legalsó nap kézbefogtam és tűrte a simogatást. ráadásul nálam bizonyított amikor egyik éjszaka valahogyan kiszabadult az akváriumából és feljött hozzám. :'DDD

2011. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17:06 os válaszolónak; Szinte biztos vagyok benne, hogy amit te vettél kereskedőnél hörit, az azért volt szelíd, mert valaki megunta, és visszavitte. Sokan csinálják ezt, vagy csak esetleg pénzért viszik vissza. De Általában ami a kereskedőnél van mind hihetetlenül vad!
2011. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon aranyos szíriai aranyhörcsög. Sokféle színváltozatuk van. Ő is közéjük tartozik. Nem ritka ez a színváltozat sem, nekem is volt már hasonló, amelyik a legérdekesebb színű volt az ilyen ezüst kékes volt fehérrel kombinálva, nagyon szép volt!

Nekem már 15 éve vannak hörcsögeim és MINDIG díszállat kereskedésből vettem őket, és MIND hamar megszelídült, max 2 hét alatt kézhez szoktak!! Az a lényeg hogy fiatalka legyen, amikor őt megveszed!


27/N

2011. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ez így van. kedves utolsó. :DDD

amúgy én írtam azt h nem vad a kereskedésből vett hörcsög. (: még fiatal látom rajta és rengetegen voltak még rajta kívúl szóval nem vitték vissza őt sem.. pillanatnyilag most a kezemem fekszik. :'DD

2011. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!