Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet egy hörcsög ilyen...

Hogy lehet egy hörcsög ilyen ragaszkodó?

Figyelt kérdés
Nos lehet h egy butyuta kérdés de néha ledöbbenek h mit nem képes csinálni a hörcsögöm pedig még 1 hete sincs meg.. :) szóval elősször akkor döbbentem le amikor hajnalba arra keltem h a hörcsög az ágyamban volt.. kijött az akváriumából lejött az asztalról és felmászott hozzám. :'DDD a második ledöbbenésem pedig az volt h a csuklóhajlatom körül elhelyezkedett és ott szundított egy jó 10-15 percet. (:
2011. jún. 26. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

hát örülj neki :D

az én hörcsögöm abból űz sportot hogy mikor tud megharapni :D

2011. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyon édes!!!:D

Még jó, hogy nem feküdtél rá véletlen:)

2011. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ilyenek. :) Olyan mint a többi állat, ha érzi h szeretik akkor ő is nagyon tud szeretni. Egy állat szeretetébe sose fogsz csalódni, mert ők őszintén szeretnek.

Egyébként nekem is van most 8 hörcsögöm és ők is nagyon aranyosak.

2011. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hehe az első két válasz nagyon tetszett. :DDD

furcs h milyen hamar megtudnak bízni az emberben az ilyen kicsi állatok is. :DDD

3. válaszoló: komolyan 8 hörcsögöd van?? :oooo hát gratulálok. :DDD nagyon szeretheted a hörcsögöket. (: és milyen fajták?

az enyém aranyhörcsög és redfoo a neve. :'DDD

2011. jún. 26. 19:38
 5/17 *LucaMolly* válasza:

Szia!

Örülj neki! Ismerősömnek is van 2, és az egyiknek mániá az h aki behyúl a ketrecbe, azt megharapja-kiv. ha kaját kap:)

Egyébként nagyon aranyosak- főleg a másik:)

2011. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4 felnőtt van. Dzsungáriai törpehörcsög. Van 3 szürke 2 lány egy fiú és van egy fehér fiú hörcsögöm ő hófehér.

És van 4 kicsi:) akik már több mint egy hónaposak. Tenyésztve lettek mert szoktam egy boltba vinni őket és amikor még hasas volt akkor még kellett most meg h már mehetnének nem kellenek mert a boltól sem viszik:). A 4 kicsi közül 1 lány és 3 fiú.

Szeretem őket. Az egyik nagy szökőmester leányzó léttére.

2011. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A szívdobogást hallgatja az megnyugtatja.
2011. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. :DDDDDD
2011. jún. 26. 19:46
 9/17 A kérdező kommentje:
nah redfoo most kezd beindulni a mókuskerékkel. ((((:
2011. jún. 26. 19:46
 10/17 anonim ***** válasza:
A hörcsögök nagyon tudnak szeretni, ha látják, érzik hogy törődnek vele. Volt már pár höri az életemben, akik sokáig megvoltak 2-4 évig, azok nagyon hozzám szoktak, ha hívtam őket odajöttek hozzám, ha hallották hogy viszem a zacskót és kaját adok nekik bambi szemekkel vártrák, folyton nyalogattak míg másokat nem, a legutóbbi hörimet meg kineveltem a rossz szokásaiból, hűvös volt az emberekkel, nem engedte hogy megfogják, harapott, karmolt, megszökött...a végére már hallgatott a nevére, folyton rajtam mászkált, nem zavarta ha simogatják, fogdossák szeretgetik..RIP mindegyiküknek, igazi kis cukorzsákok voltak :)
2011. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!