Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehetne könnyen kézhez...

Hogyan lehetne könnyen kézhez szoktatni egy aranyhörit? Többi infó lent

Figyelt kérdés

van egy fiú aranyhörim de szegénykém most még csak egy szállitódobozban lakik még nem lesz egy végleges helye(ketrece,amit nemsokára kap a drágám)a másik nemrég halt meg csak ő törpehöri volt ,nagyon sirtam miatta de kaptam egy másikat!és az új höri ott ahol vettük ugyebár nem igazán volt fogdosva meg iesmi ezért nem olyan szelíd!még kicsi ,nem olyan nagy!azt mondták pár hónapos és annak is néz ki!nagyon édi!volt mégegy ami teccet ő olyan vajszinű szerű volt ,igaz már nagyobb viszont nagyon szelid!lehet hogy öt érdemesebb lett volna megvenni mert szelid viszont lehet hogy nem mert már idösebb volt!de egyébként miután megvettük az uj hörim megint bementünk abba a boltba és már elvittékEde nem ez a lényeeg hanem az hogy hogy lehet akönnyen kézhez szoktatni az ujdonsült nem valami kezes kis állatkámat!eddig mindig csak törpehörim volt ez az elsö aranyhörim de nagyon szeretem!hogy lehetne legkönnyebben a legkönnyebb vagy nehezebb módszerekkel kézhez szoktatni,hogy kezes legyen és szeressen?

egyébként süti a höri neve :)


2011. jún. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
mért nem tudtad volna megvárni, amíg lesz ketrec?
2011. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz majd tegyél fel róla képet! :)

Legyen kézben, hagyd, hogy mászkáljon rajtad, adj neki finom falatokat! Legyen a lakásban olyan helyen, ahol sokat vagy. Idővel megszelidül! :)

Előző hörcsögöm nagyon harapós volt, amikor hozzánk került, de idővel már amikor hazaérkeztem és meghallotta a hangomat, kijött a házikójában és ágaskodott a ketrecben. (Biztos várta a vitamin dropszocskáját! :P Tudom az eléggé hízlaló, de csak egy picit kapott, imádta..)

2011. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi második felelő!sokat segitettél nekem!egyébként van rola sok képem!van azok közül 3 amit nagyon szeretek ,az egyik olyan hogy pont ásit ,nagyon durva! :) első:tudom hogy várni kellett volna ,de mineden olyan hirtelen történt !egyébként van neki minedn!wc-papirguriga,házikó(2 is),egy elegendő méretű mókuskerék neki!és még pár más játék számára!ugyhogy ha majd nemsokára meglesz a ketrece olyanjólberendezem majd neki :)
2011. júl. 1. 10:41
 4/4 A kérdező kommentje:
és ha tudok majd rakok fel képet róla
2011. júl. 1. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!