Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnek kerék? Szerintetek...

Hörcsögnek kerék? Szerintetek melyik praktikusabb?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem az aranyhörimnek kereket. De nem tudja, hogy kell használni .. egy ideig benn volt nála .. mondom majd megtanulja és rájön a dolog nyitjára .. na de helyette mit látok .. hogy beszorult a kerék lábába meg a kerék közé és jó hogy nem fulladt meg. Szerintetek ne is kísérletezzek tovább evvel a kerékkel? Vagy vegyek valami másfélét?


Pont ilyen van:


[link]


Na meg egy ilyen is,


[link]


de ezt nem tudtam felszerelni a ketrec oldalára, mert ahogy elnéztem ez olyanra való ahol vízszintesen mennek a rácsok, az höri ketrecén meg függőlegesen.

Valaki tud valamit ajánlani?


2011. júl. 3. 03:08
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy szorulhatott be? nem is értem
2011. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahogy tekeredett a kerék, látod ott az első képen a degu első lábánál azt a kis lyukat, na valahogy oda az enyém is mikor ment volna bele és gondolom tekerte lefelé akkor szorulhatott be. Aztán én szabadítottam ki. :D :D
2011. júl. 3. 11:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2. az jobb. Tehát ne legyen fémből.

Én sem értem, hogy szorulhatott be a lába, de szerintem vegyél neki másfajtát, de mindenképp legyen neki mókuskereke mert imádják és játszani fog benne, nem lesz baja! Az átmérője pedig minimum 18-20 cm között legyen, mert ez az idális az aranyhörcsög számára, tehát semmiképp ne legyen kisebb! Erre ügyelj!

Pl. ezek jók:

[link]



[link]

2011. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem most jó lesz a 2. link: tehát ez is jó:

[link]

2011. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Megpróbálok egy ilyet venni amilyen a 2. linken van! Amúgy nem a lába szorult be, hanem a feje, azért írtam, hogy még jó hogy nem fulladt meg. Ebben ami meg a 2. linken van ez nem áll fenn. :) Úgyhogy köszönöm!
2011. júl. 3. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt aranyhörim és mindenképpen olyat vegyél neki aminek nincsenek ilyen rácsai,mert akkor tutira nem szorul be,az enyém imádta!
2011. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!