Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Korai tengerimalac terhesség?

Korai tengerimalac terhesség?

Figyelt kérdés
2 hónaposan lett terhes a kis tengerimalacom. Mit tudok tenni? nem fog belehalni? Iszonyatosan félek hogy baja lesz, kérlek titeket vegyétek komolyan, és tisztában vagyok azzal hogy jobban kellett volna figyelnem mikor tüzel, de most kérlek titeket ha tudtok tanácsot adni akkor nagyon hálás lennék.
2011. júl. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

1) A tengerimalac nem tüzel. Egyszer ivarérett lesz, én onnantól kezdve gyakorlatilag bármikor vemhesülhet.

2) Valószínűleg túléli, bár nem fog jót tenni a szervezetének. Mindenesetre beszélj egy állatorvossal, aki tud segíteni akár a vemhesség megszakításában, ha még lehet gyógyszeresen, vagy abban, hogy hogyan csökkentsd minimálisra a kockázatát annak, hogy baja legyen.

2011. júl. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is kb 2 hónaposan lett vemhes,még a kereskedésben.2 pici született,sajnos a mamamalac belehalt,hiába állatorvos segitett neki benne,gyakorltilag kettérepedt a malacka (a 2 kismalac kb akkora volt mint a nagy)


ha még nem túl sok hete vemhes,akkor talán kezdhető vele valami,keress egy nagyon jó állatorvost


gemon.ro-s fórumozókl többet tudnak segiteni

2011. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

23:59: a tengeri malac, ahogy mondtad egyszer ivarérett lesz, utána 15 naponta csak pár óráig fogadja el a hím közeledését, de ha nekem nem hiszem, akkor olvass utána


Az utolsónak köszönöm szépen:)

2011. júl. 4. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem, tehát a válaszom másik fele máris értéktelenné vált. Hát b+, hihetetlen emberek járnak ide :D
2011. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel eg állatorvost, aztán reménykedj a legjobbakban! ((Remélem túléli a malackád))
2011. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!