Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulam mindig eltolja a...

Törpenyulam mindig eltolja a házát, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagy, műanyag háza van a ketrecben, de mindig eltolja. Hogy lehetne megakadályozni?
2011. júl. 4. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, nincs szüksége rá :)

Az enyémnek nincs háza, azaz a ketrec a háza, és nagyon jól érzi magát

2011. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Rögzítsd!

De az is lehet, unatkozik. Játéka a háza.

Van valami játéka, amivel el tudja magát foglalni?

2011. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szüksége van rá. A wc-jét is dobálja. A játék az egy jó ötlet! Nincsen játéka... bár betettem neki rágófát...végülis mindent szeret dobálni. Köszönöm szépen a tippet, akkor valami játékot szerzek neki. Ötlet? :)
2011. júl. 4. 21:22
 4/6 anonim válasza:
A rágófa tényleg egy jó ötlet. Nem tudom,hogy a kerék jó ötlet e..lehet, azt si dobálná. Mindenféleképpen valami mozdíthatót keres neki, ha már ilyen kis dobálgatós. :)
2011. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rágófa jó dolog de üres wc papir guriga esetleg tömd meg szénával.
2011. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én nyuszim is mindig eltolja a házát, de nem akarom kivenni, mert néha belemegy, meg szeret felülni a tetejére. Engem nem zavar, néha visszatolom a helyére és ennyi
2011. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!