Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Vettünk két hörcsögöt kb...

SOS! Vettünk két hörcsögöt kb egy hónapja! Épp most vettem észre, hogy apró hörik születtek. De nem tudom mikor! Azt sem tudom melyik szülte meg őket! Mit kell tennem? Véletlen levettem a picikről a házat is. El fognak pusztulni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak feltételezni tudom melyik a lány,mert szoktak párosodni,és gondolom ő az aki alul szokott lenni.Bár a kereskedő azt mondta,csak imitálják az együttlétet,mert mindkettőt lányként vettük meg.
2011. júl. 4. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is vettem egy fiú hörit 3 éve aki 1 hét múlva megszült. Lehet terhesen hoztad el, ha többet nem lesznek kicsit akkor valóban lányok. Ne csinálj semmit, 1-2 hét múlva járkálni fognak. Addig szopiznak, de szerintem válaszd ketté a nagyokat, ha tudod, melyik az anya, mert a másik gyakran megeszi őket, amíg nagyon picik...:S Az anyának pedig adj főtthusit, azt hallottam, így ő se fogja megenni őket, bár ez szerintem hülyeség, de nem fog neki ártani egy csipetnyi hús. Arra figyelj, hogy a kicsit a ketrecen átférnek, lehetőleg akváriumban tárold őket. Én 5 hetesen bevittem őket az állatkereskedésbe.
2011. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
"Én is vettem egy fiú hörit 3 éve aki 1 hét múlva megszült."....miiivan?...ezt nem értem, fiú höri megszült?
2011. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

számold ki:

3 hónapos korukban már ivarérettek

15-18 napig vemhesek.

2011. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, úgy értem vettem egy "fiút", mert azt szerettem volna, de lányt adtak. Kicsit elnézték. Nem tudják megállapítani és szerintem nem is akarják a boltban. Adnak amit megfognak...
2011. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!Közben rájöttünk,hogy már 2 hónapja nálunk vannak a hörik,így biztos,hogy nálunk történt meg a fogantatás is.Ennyit arról,hogy 2 lányt kértünk.Viszont nem bánjuk,mert nagyon izgi dolog az egész.Csak azt nem tudjuk még,hogy mi lesz a két nagy hörivel,mert mindkettő a szívünkhöz nőtt,de nem akarunk folyton höribabákat ajándékozni.Viszont aki tudja,kérem írja meg,hogy hány napos korukban lehet őket bolygatni,vagy kipucolni a ketrecüket,illetve megnézni,hogy mind életben vannak-e?Köszi!
2011. júl. 6. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!