Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet hörcsögöt veni?

Juci26 kérdése:

Hol lehet hörcsögöt veni?

Figyelt kérdés
Szeretnék veni egy olyan hörcsögöt, ami nagyon szeret engem és követ ha lerakom a földre és halgat a nevére és megismer!!!!! Ha vki tud ijet, szójjon lécci!
2011. júl. 5. 20:04
 1/10 anonim válasza:
milyen megye?
2011. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
hát állatkereskedésben utána neked kell beidomítanod :) sokat kell vele foglalkozni ;)
2011. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kisállat kereskedésben próbálkozz, a többi rajtad múlik!

A hörcsög éjszakai állat, nappal szert aludni, és inkább magányos tipus. Nehéz lesz arra szoktatni, hogy mint egy kiskutya kövessen!


U.i: Ilyent! Legalább próbálkoztál, és nem azt írtad: "iet"! :)

2011. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a hörcsög az egy rágcsáló, nem kutya hogy menjen utánad.

Állatkereskedésben lehet egyébként venni.

2011. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a tengerimalacom követett :)
2011. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kutya követni fog vagy a nyuszi de egy hörcsöh az nem !!!
2011. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ilyen hörcsögöt nem lehet ´csak úgy´ venni. az ilyet személyesen kell nevelni, meg kell rá tanítani:DD

nekem idejön, ha mondom és tudja azt hogy ´állj!´ :DD

(a legelsó válasz küldője voltam)

2011. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
pár kérdéssel ezelőtt volt egy pár felesleges hörcsög. Ha gyors és meggyőző vagy egyet talán nem ad a pókoknak kajaként...
2011. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A horcsogot nem lehet megtanitani.
2011. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Díszállatkereskedésben tudsz hörcsögöt venni. Nekem az összes onnan volt és a mostani is onnan van.

Tévednek, akik azt mondják, hogy a hörcsög nem csinál olyat, hogy követ! Nekem pl. az első hörcsögöm amit kaptam, mindig le volt téve a lakásban a földre szabadon. Leraktam egy helyre (előszoba) és befutottam a nagyszobában egy bizonyos pontig, mire odaértem már ő is ott volt. Utána megint visszaraktam az előszobában ugyanarra a helyre, aztán újra ott termett, mire én odaértem ő is ott volt a nagyszobában. És ezt egyre gyorsabban csinálta meg, mert már rögződött benne, hogy merre kell menni. A hörik mindig oda szeretnek menni, ahova nem szabad, amit tiltunk. Mert pl. amikor nem engedem, hogy szekrény mögé menjen és elrakom távolabb, akkor is oda akar menni, aztán még távolabb teszem és újra és újra egyre gyorsabb ütemben akkoris odamegy...stb.


27/N

2011. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!