Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Összeverekedtek a hörcsög...

SOS! Összeverekedtek a hörcsögeim, és az egyik sebes lett! Meggyógyul?

Figyelt kérdés
Egy kicsi (nem mély seb) van a hörcsögöm hasán. Az állat 4 hónapos. Állatorvosra NINCS pénzünk. Kicsit a lába is vérzik. Mit hogyan segíthetnék? (étvágya van, besőtétítettem neki.)
2011. júl. 6. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen különítsd el őket hogy ne sebesüljön meg mégjobban. Törődj vele sokat, simogasd, beszélj hozzá, esetleg kend be neogranormonnal a sebet, az hámosít.
2011. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja már különtettem bocs h nem mondtam. Sokat törődök majd vele. Nem fogja magának nyalogatni a sebet?És ha igen akkor nem fertőződik el?
2011. júl. 6. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj neki akkor biztos nyalogatja, de ettől nem tud elfertőződni.
2011. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. És kamillát nem lehet rá tenni (mármint borogatást?)
2011. júl. 6. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább Betadinnal kenegesd a sebet, az fertőtlenít.
2011. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a betadin jó az ilyen sebekre, bár nekem még hála az égnek nem volt rá szükségem. Kamillát is használhatsz, de attól még elfertőződhet.
2011. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És amúgy ha nem kezelem csak szeretgetem akkor mitől fertőződik el?
2011. júl. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!