Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac pároztatás?

Tengerimalac pároztatás?

Figyelt kérdés
Van egy lány tengerimalacom, és összeraktuk egy fiú tengerimalaccal... mennyi ideig kell együtt hagyni, h biztosan legyenek kicsinyeik? és még mit kell a pároztatásról tudni? ami fontos lenne? gyors és érteles választ lécci!! előre is köszönöm ! :))
2011. júl. 7. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Google a barátod, "tengerimalac tenyésztés" a neked való keresőszavak. Itt három mondatban nem lehet összefoglalni több év tenyésztés tapasztalatait, márpedig szükséged lehet minden infóra.

Máskor pedig előbb tájékozódj, és utána cselekedj!

2011. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aham... az a helyzet h olvastam már, de azt sehol sem találom, h mennyi ideig kell együtthagyni.. ezért kérdeztem itt.... de m1...
2011. júl. 7. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Mivel tenyészteni akarod, ezért elvégezted az egyetemet, ahol mindent megtanítottak neked.

Így a kérdésed értelmetlen.

2011. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tenyészteni akarom.. csak szeretnék kismalackákat... de nem akarom az h most nagyon sok legyen.. olyan 3-4 kicsi jó lenne, mert vannak ismerőseim akik mondták h ha lenne, akkor adnánk e nekik... és akkor adnánk nekik, meg magunknak ismegmaradna egy.. amúgy írtam, h értelmes válaszokat légyszi.. de m1...
2011. júl. 7. 14:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk első naptól számítva a vemhesség minimális vége előtt 1 hétig nyugodtan együtt maradhatnak, az a tuti.
2011. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Úgy várom azt a napot hogy a kisemlősök pároztatásával kapcsolatos kérdéseknél is megjelenjenek a "fúújj szaporítóó"-s hozzászólások.
2011. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szóló véleményét, és teljesítem a kérését.

Fúúúúj, szaporító.


Ha nem értesz hozzá ennyire se, akkor mégis minek akarod ezt tenni a (feltételezem) szeretett állatoddal?

Tele vannak a kereskedések kis tengerimalacokkal, egy csomó állatmenhely kapacitása is betelt már.

Nem értesz hozzá, ne szaporítsd őket. Még fajtatisztátknál is előfordulnak genetikai hibák, nem hogy így... ráadásul egy bizonyos idő után már fokozottabb a veszély. (1 éves nemszült nőstény malac)


Kedves kérdező, ha szereted a malacod, nem szaporítod, hanem szerzel mellé egy kis _azonos nemű_ társat vagy ivartalanított fiúcskát.

2011. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!