Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy aranyhörcsögnek elég egy...

Egy aranyhörcsögnek elég egy 45*28*22 méretű ketrec?

Figyelt kérdés
a 22 cm a teljes magassága ,a 28 a szélessége és a 45 a hossza!nemrég kaptam a hörit meg a ketrecet is!van benne neki egy mókuskerék,két ilyen házikóféle ahova el is tud bujni meg ilyenek!egy hosszu papir guriga!van amugy kicsi guriga is!meg a szikszalagnak(nagy ,az a része amiröl le tekerjük azt aszikszalagot!és mikor elfogy akkor marad egy karika vagy mi,nekem ilyen van a ketrecébe felakasztva és papirból van!)!ez jó neki?és amugy nagyon szereti akereket,imádja mindig azt tekeri!
2011. júl. 8. 12:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
ja,és nem nagyon hagyja magát kivenni!mit tegyek?tul jól érzi magát azért nem akarja,vagy csak nem akarja!mert amugy próbáltam kivenni de nem naon hagyta meg a kezembe raktam kaját a kezembe sem ment bele!van bent neki minden jó!meg azt azért hozzá kell tennem hogy még nem valami kezes ezért néha elég nehéz megfoni!amugy süti a neve és rettentö édes!!:)
2011. júl. 8. 12:38
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kicsi...
2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, és ahogy leírtad jól be van neki rendezve :)

Majd egyre szelídebb lesz és akkor ki is tudod rakni, de vigyázni kell nehogy elbújjon a szekrények mögé :D

Nálunk kiskoromban elbújt és el kellett húzni a szekrényt XD

2011. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

a batrátnőmnek van hörije, de sem neki, sem nekem nem engedi h kivegyem. Egyszerűen nem szereti ha kivesszük-->bár utána már vígan szaladgál a szobában...Na mindegy szóval mindig futkos a ketrecében ha ki szeretnénk venni.

Lehet hogy ő a "ketrecében" érzi biztonságban magát..

2011. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Nekem is van hörcsögöm és neki is kb. ugyanekkora a ketrece..az elején nagyon félénk volt, de mostmár nagyon barátságos;)) !
2011. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

akkor végülis elég?mert ezt is most vettük a vaterán 3000-ért plusz a postakölcség(1050)

de egyébként az elöbb sikerült kivennem egy kicsit elég jól türte!de aztán vissza akrt inkáb menni ugyhogy visszaraktam!meg szerintem jól érezheti ott magát!most is csak ugy száguldozik a kerekében:) nagyon édi!max majd ha eljön az idő és meghal nem mégegy aranyhörit kérek utána hanem egy törehörit és annak meg a naon jó lesz majd a ketrec :)

2011. júl. 8. 15:11
 7/19 anonim válasza:
Én hörcsögömnek is sok idő volt amíg megszokta a környezetét. Ezek szerint jó helye van a hörcsögének;)
2011. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem vehetnél neki nagyobbat. Emelete van?

Az enyémé: 38 cm a szélesség, 36 cm a magasság és 53 cm a hossza. Van emelete, csőrendszere is még kívülről amit még bővíteni is lehet, mókuskereke, házikója.


Egyébként meg fog szelídülni hamar, ha fiatalon vetted. Az enyém kb. 2 hét alatt megszelídült!

2011. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudom hogy vehttem volna nagyobbat .de hát igy jött össze!elsönek kinéztem egy tök jó emeltes ketrecet ,árban is jó volt és helyben méginkább mert én miskolconn lakom és az a ketrec is it volt miskolcon!csak édes drága anyukám elcseszte mert tul fáradt volt!de nem értem hogy akkor ha fáradt volt méret tudott gépezni rám meg egy percre sem figyelni!teehát miatta nincs most egy tök jó ketrecem! :( és olyan rossz erre gondolni!mert annak a ketrecnek még a hörim is végtelenszer jobban örült volna meg nekem is jobb lett volna!csak anyukám tul fáradt vol hogy egy percre is rám figyeljen :(
2011. júl. 9. 10:20
 10/19 A kérdező kommentje:
meg az összvisz 22 cm maga ketrecbe hogy férne emelet?! :(
2011. júl. 9. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!