Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Magyarországon legális a...

Magyarországon legális a menyéttartás?

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 17:17
 1/8 anonim válasza:
0%
csak neked nem !
2011. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos választ te paraszt...
2011. júl. 8. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az?:O Hobbiállat papa. hobbiállatokat meg tarthatsz de csak akkor vállald be ha tudod neki biztosítani a maximumot. nem olyan egyszerű!
2011. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
olvastam, hogy vannak országok ahol büntetik.
2011. júl. 8. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
De ez nem az az ország papa :D Tarthatsz szomszédban is volt anno:D
2011. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem te a vadászgörényről beszélsz. A menyét nemigen van házasítva, így a vérmérséklete sem hobbiállathoz méltó. A vadászgörény, ha jó helyről jön, akkor tökéletesen szelíd lesz. Inkább azt válaszd:) Egyébként legális, mivel nem védett állat.
2011. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj tényleg félreolvastam....:$ Bocsi ja én a vadászgörényről beszélek.... :D Igen ja azt kell választani a menyét olyat még nem is hallottam hogy hobbiállatként tartanák. Még egyszer bocsi.
2011. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engedéllyel legális, de olyat nem fogsz kapni, ha csak úgy hobbiból akarsz menyétet.
2011. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!