Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megbolondult az anyahörcsögöm?

Megbolondult az anyahörcsögöm?

Figyelt kérdés
Mire hazaértem felborította a házat,és a picik szabadon voltak egy kupacon.Ma 5 naposak!Nem lesz így bajuk?Lehet a melegtől csinálta ezt?Beraktam most neki egy papírzsepit(valaki mondta,hogy az jó)és azt tette rájuk.De folyton futkos össze-vissza az anya,még a piciken is keresztül megy!Mit tegyek?
2011. júl. 9. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd ki egy kicsit a fürdőbe van olyan helyiségbe, ahol egy kicsit rohangálhat és nem tud egykönnyen elbújni. Tapasztalatból tudom, hogy ha kis helyen tartod, a bezártságba beleőrülhet. A nagynéném lányhörcsöge megölte például a párját :S Egy kis futkározás után szerintem lenyugszik ;)
2011. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem merem kitenni,mert félek,hogy utánna nem szopiznak a picik.Most bevitt a házba párat,de nagyon el van már fáradva,a többit viszont kinnt hagyta.Nem tudom mit szeretne!
2011. júl. 9. 23:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég nagy a ketrece,mokuskerék is van,és emeletes is.Úgy tud mozogni,ha akar.
2011. júl. 9. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A mókuskereket vedd ki amíg kölyköket nevel, mert a sok mozgástól elmehet a teje.
2011. júl. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok!Köszi!Hát holnap reggel meglátom mi lesz a picikkel,mert nem tudom mit tegyek velük!Remélem tujda az anyahörcsög,hogy mit csinál!De nem értem mért nem vitte be a házba az összes picit.Kb 8 van.
2011. júl. 9. 23:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok Szerencsét.
2011. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!