Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm 2 hetente kap...

Doccs kérdése:

A hörcsögöm 2 hetente kap húst lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen húst?

Amúgy minden evő.

2011. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

igen lesz

minek kell neki húst adni?

2011. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 skarma ***** válasza:
69%
a hörcsög rágcsáló. Még ha sünöd lenne esetleg... de hogy jutott eszedbe húst adni neki?
2011. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert a hörcsögnek is szüksége van fehérjére. Próbálj meg neki sajtot adni, vagy lisztkukacot.
2011. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szereti a húst, de csak keveset adj neki. Vagy húsos csontot, a fogát koptatni.
2011. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát patkányoknak szoktak adni és én úgy tudom, h pl a deguknak nem kell/szabad, de a hörcsögökről nem hallottam, h baja lenne tőle. De ha amúgyis adsz neki és nincs baja, akkor sztem nem gáz.
2011. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz tőle, kell neki néha a hús! Csak ne nyersen add, az a lényeg és ne legyen túl olajos és zsíros húst (disznó) azt ne adj neki! Pl.: Csirkehúst nyugodtan adhatsz neki pl. rántotthús formájában vagy pedig egy kis virslit!

Nekem régóta vannak hörcsögeim és néha ők is kaptak, semmi bajuk nem lett tőle, imádják, kell nekik! Szívesebben adom neki oda a husit, mint a kukacot.

A mostani hörcsögöm is kap néha husit, imádja!

1-2 héten ő is kap legalább 1-szer!

2011. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia, én hetenhte egyszer adok a hörcsögömnek húst/sajtot/joghurtot. Nagyon szereti és fontos neki a fehérje.
2011. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy tejfölt ne adjatok neki, túl zsíros, az enyém 2 napig fosott tőle, a vajtól meg már aznap meghal szegény.
2011. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz, tejfölt kaphatnak:) Ujjra téve egy csepp kimondottan ajánlott a szoptatós nőstényeknek. Csak csirkehúst adj, mást ne. Valaki írta a virslit, embernek sem egészséges, szóval én azt mellőzném. Tele van fűszerekkel, és mindenféle hússzármazékkal. Csirkemelle, vagy csont a tuti:)
2011. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!