Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért folyik az önitató? Mit...

Miért folyik az önitató? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Már van 6 önitatónk itthon, de mindegyik folyik :S Nem tudok mit csinálni velük. A cső teljesen be van dugva, mindig tele töltöm, és egyenesen is áll. Mégis mind folyik és egy nap alatt átáztatják a malac alatt a forgácsot :S Mi lehet a megoldás?
2011. júl. 10. 23:57
 1/9 A kérdező kommentje:
esetleg van olyan önitató mint a madaraknak, ahol a tartályból egy kis tálba folyik a víz ha iszik?
2011. júl. 10. 23:58
 2/9 anonim ***** válasza:
én is feltettem már ezt a kérdést,de nem igazán született rá megoldás a "vegyél másikat"-on kívül...csak a nem golyós itató tűnik megoldásnak
2011. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem ezt, nekem soha nem folyt egyik sem...

Tényleg vegyél másikat. Másik boltban, másik márkát.

2011. júl. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Golyos onitato: hasznald sokat, mikor bevizkovesedik kicsit a vége, akkor mar nem fog csopogni, folyni. Tegyél addig ala egy talat a forgacsra.

Talkas onitato a papagajaimnak volt még az oskorban, de teleszemetelték, eldugult, illetve ilyesmi melegben 1-2 ora alatt kb. felforrt benne a friss viz. Tengerimalacnak nem tudom, hogy van-e talkas onitato.

Szerintem jo a golyos itato, ha mar be van jaratva kicsit, vagy pedig egy sima nehéz talban viz, amit nem boritanak fel.

2011. júl. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
volt rácsra felszerelve tálka, csak most új ketrecet vettünk és abban nem megoldható. de majd megpróbálom. próbáltunk másik márkát is, de a Fressnapf-ban vettük, nem gondoltam hogy selejtek is vannak :S és az a helyzet hogy mind elég drága, és így is van már 6 itthon..
2011. júl. 11. 08:05
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ferplast Sippy önitató állítólag nagyon jó, nem csöpög. Ahogy nézem, kicsit más mint az alap önitatók, meg kell szoknia a malinak hogyan használja.

2011. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát, a miénk is csöpögött, full tele kell tölteni, csurdultig, valaki azt tanácsolta, hogy reszeljük meg a végét, miénk átlósan van nem egyenesen, és nem csöpög, pedig nem is reszelgettük :D
2011. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele semmit csinálni, ha bevízkövesedik, nem fog folyni. Eddig 1 féle itató volt nekünk, ami nem csöpögött, DELUXE márkájú, átlátszó tartályos, színes az alja. Abból egyik méret sem csöpög.
2011. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Forralj fel egy pohár vizet, aztán az itató csőrét dugd bele egy pár másodpercre, ne sokáig. Ettől összeszűkül. Ez benne szokott lenni a használati útmutatóban is.
2011. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!