Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házi nyuszik ehetnek sós...

Házi nyuszik ehetnek sós mogyorót?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 10:16
 1/9 Falun ***** válasza:
46%

én nem ajánlom a sós rágcsálnivalót, inkább egy-két szem natúr mogyi.

vegyél neki nyusziknak való jutalomfalatot állatkereskedésben.

kb. annyi mint egy zacskó mogyoró és nekik való! :)

2011. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jólvan akkor majd veszek neki olyat :)) köszönöm a választ :)
2011. júl. 11. 10:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak ne mindenféle joghurtosat(jutalomfalatból)cukrosat!

Ha lemosod a sós mogyit és megszárítod egyszer-egyszer adhatsz neki,de tényleg csak nagyon ritkán.

2011. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert az zsíros.
2011. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Adjál neki néha,-néha mazsolát : D Az enyém imádja! De ne sokat! Heti 1-2 db! Adhatsz neki gyümölcsöt is, kevés száraz kenyeret[hizlal] :)
2011. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. júl. 14. 13:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Még sosem hallottam olyat, hogy valaki mogyorót ad a nyúlnak. Amikor régen volt nyuszim, mindig zöldségeket kapott, meg állatboltban vettem neki nyúleledelt. De akkor biztosan szereti a mogyorót is, csak szerintem ne sósat adj neki.
2011. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%
Szia, a nyuszinak nem szabad semmi féle sósat adni,mert kiszívja a pici szervezetéből a vizet,s könnyen kiszáradhat,s kenyeret is jó szárazat kell neki adni,amit úgy tud ropogtatni,az jó lesz a fogának is,mert így kopik,s azért is,mert a rendes kenyér a vízzel megtölti a gyomrát,s emésztési gondjai lehetnek. Én állatkereskedésbe szoktam venni neki való ételt, és néha kap sárgarépát(igaz ritkán,mert erős szagú lesz a vizelete:):P sárgarépa hátárnya) és salátát...de megeszi a száraz füvet is na meg az is jó neki,ha egy fadarabot bekötsz neki,azt rághatja és így kopik a foga.
2011. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt a fadarabosat kifogom próbálni köszönöm szépen :)
2011. júl. 19. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!