Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bírni fogja a nyuszim az utat?

Szandi070 kérdése:

Bírni fogja a nyuszim az utat?

Figyelt kérdés
Balatonra mennék vele 7 napra, viszem az 100x50x50 cm-es kecóóját is,és persze mindent amire szükség lehet. Bírni fogja a 2 órás autóutat? és hogy 7 napig más környezetben lessz? sajnos nem tudom itthon hagyni. :S
2011. júl. 11. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Az új környezettel nem lesz gond, de a 2 órás úton a kocsiban lévő 40 fokban tutira meg fog halni...


Próbáld meg elintézni valahogy az etetését. Rokonokhoz nem tudod elvinni addig?

2011. júl. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos nemtudom elintézni ,tényleg. Én is jobban örülnék neki ha itthon maradhatna ,de nem tudom kire hagyni. Ha veszek neki ilyen hordozót, amibe le sz az önitatójjja hideg vízzel meg van törölközője ha azt be nedvesítem esetleg nem jó neki?
2011. júl. 11. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem lesz baja, de tényleg nagyon figyelj rá. Amilyen sűrűn csak tudod, a füleit nedvesítsd be.
2011. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát őszintén szólva,nekem a 2 nyulam konkrétan olyan mint a kutya,én simán pórázra rakom őket és berakom a kocsi hátsó ülésébe,(igaz,nekem csak 1 órás az út) és kibírja,nem csinál oda,a kaját és az ivást is kíbirja.;)
2011. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát szegénynek melege lesz, induljatok hajnalba el vagy este felé és jó hideg légkondi legyen, akkor szerintem ki fogja bírni :) De útközbe meg is lehet állni 10 percre pihenőhelyen :) Kicsit eszik zöldet meg ti is levegőn avgytokk addig! :) Amúgy Jó nyaralást :P
2011. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja, de ha lehet, ne legyen a dobozban egész úton.

Mi is holnap utazunk el 1 hétre, és visszük a nyuszót, bár nekünk csak 1 óra az út. A kocsiban kiveszem majd ölbe, mondjuk nálunk van légkondi. Utálni fogja, és be lesz tojva, de nagyon jó lesz utána neki egy hétig napközben a kertben lehet, és én se bírnék ki nélküle ennyi időt :)

2011. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bírni fogja, de amilyen sűrűn csak tudsz állj meg és nézd meg van-e neki valami baja!Néha vedd ki a dobozból és hagyd, hogy a zárt kocsiban egy kicsit ugráljon.Természetesen az ivóvízről is gondoskodj!
2011. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 tengerimalacom van, másfél-két óra az út Balatonra, mi is vittük, és bírták az utat. Nem hűtöttem őket, meg semmi. Simán, mint ahogy itthon is szoktak lenni, elvittem.

Annyi hogy a kocsiba ment a klíma (nem túl hidegen) és egy kicsit le volt húzva az ablak, hogy jöjjön levegő, de azért huzat ne érje őket se, meg minket se.

2011. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!