Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol van a tengerimalacaitok...

Hol van a tengerimalacaitok ketrece?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mármint a szobán belül? Nekem a TV szekrényén, tehát kb. 1 m magasságban, persze a TV már nincs ott :)
2011. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a szobámba a földön,de persze van alatta egy pléd nehogy felfázzon vagy hideg legyen neki.Éjszaka eleinte zavaró volt hogy rágta a ketrecet,ivott,evett,de volt hogy még azt is hallottam ahogy pisil.De már megszoktam nem zavar egyátalán.

Neked hol van?

2011. júl. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a szekrényen a TV tetején...sajna a szobámba nincs TV ezért a malac lakik ott. :D
2011. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
bocs a TV helyén
2011. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen azt szerettem volna kérdezni hogy melyik szobában hol :) Nekem volt a szobábmban csak nagyon nem fért el :/ Most a lépcső alatt van csak ott nagyon rossz mert nem szeretek oda nagyon bemászni.Csak apáméknak zavaró tényezők ezért nem rakhatom máshova.
2011. júl. 11. 14:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem hogy nektek hol van hogy én hova tudnám rakni :)
2011. júl. 11. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nekem elég nagy szobám van, a hellyel nincs gond. az egyik malacka(lány) egy nagy ketrecben, a sarokban egy asztalon van, az ágyam és az íróasztalom között :D a másik malac (fiú) az meg az íróasztalom másik végén egy székre van rárakva, persze ketrecestől. ő csak ideiglenesen van így elhelyezve :)
2011. júl. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem Szíriai Aranyhörcsögöm van, de leírom én is ha nem baj, hogy ő hol van.

A nagyszobában van, ahol mi is tartózkodunk többnyire. A szoba egy sötétebb sarkában van egy kis szék és azon van a ketrece a szekrénysor mellett, pont befér oda, jó kis helye van ott. Éjszakára pedig kiviszem az előszobába és székre teszem, mert nem tudok vele egy szobában aludni mivel akkor alergiás vagyok és rámjön a fulladás. De amúgy nincs baj, csak együtt aludni vele zárt ablaknál nem tudok, ezért viszem ki éjszakára, nem azért mert zajos.

2011. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudom hova rakni a 100x60cm-es ketrecet.Ha pl. az íróasztalomra raknám el is foglalná az egészet :/
2011. júl. 11. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Rakjad ki az erkére, teraszra : D Nyár van! Vagy ha annyira bent akarod tartani akkor az ágyad mellé, iróasztal mellé, szekrény mellé, ablak elé! : D Vagy ha nagy az előszoba, oda is ki lehet rakni, vagy ha van dolgozó szoba oda is bemehet! :)
2011. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!