Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac és a hörcsög...

A tengerimalac és a hörcsög ehet Görögdinnyét? És ha igen a dinnye melyik részét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehet mind a kettő,nekem is vannak.Adok nekik,de a magot ki kell szedni belőle.A hörcsögöm a piros részét ette meg,a héjat ott hagyta,de a malacka egyszer megette a héját is.
2011. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
igen ehetnek. a magot miért kéne kiszedni? össze tudják rágni. az egyik malacom a dinnye belsejét, a másik meg a héját szereti :)
2011. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert félre nyeli és megfullad.
2011. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem nyeli félre, hanem szétrágja. A táptól is megfulladna, nem?! Egyébként ehetnek, csak ne sokat, mert magas a cukortartalma.
2011. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hörcsögöm van és ha van itthon dinnye akkor mindig adok neki. Pl most is van és ő is kap belőle minden nap. Én csak a piros részét adom neki, amit mi is eszünk, magot nem merem adni. Most ez nagyon jól jön neki, mert a dinnyében sok a folyadék és nagyon meleg van, szerintem ez most pont időszerű, hogy kapjon!
2011. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Bocsi akkor..adhattok neki én tuti nem fogok,nekem ezt egy elismert állatorvos mondta.
2011. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szabad egyen dinnyét ... Mert kell neki a fojadékk... És ez a fojadékot is potolhatja egyesek szerint és lédus gyümölcs ugyhogy miért ne lehetne?! Na mindegy en ugy tudom lehet... És én adtam is és nem lett semmmi baja.... Nekem csak höriszem van... De a tengeri malacoknak magostol,héjastol,husostol mindenestöl adhatod...:)
2013. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 masonsteinberg válasza:
Miiiii az hogy fojadek??? Ne mar..folyo, folyik, folyadek...
2017. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!