Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám hűteni a hörcsög...

Hogyan tudnám hűteni a hörcsögöm ketrecét, vagy vmit csinálni hogy ne legyen melege?

Figyelt kérdés

ilyen ketrece van: [link]


ilyen hozzátartozóval: [link]


2011. júl. 12. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg raksz be csempét hűtőbe, és az egész kócerájt ráteszed a hűtött csempére... Mármint nem a ketrecbe teszed a csempét, hanem a kecó alá. Nem tudom, mennyire érzékenyek a hörik, a tengerimalacok nagyon, és ez náluk is megoldható volt. Esetleg a hűtött csempét még a kecó tetejére is teheted!
2011. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg egy lefagyasztott fél literes vizet becsomagolsz vastagon törölközőbe..
2011. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én most a tengerimalacaimnak törölközőbe csavart jégakkut tettem be. nagyon élvezik, főleg a kicsi :)) és ha melegük van ráfekszenek.
2011. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kiskacsa Fürdik ***** válasza:
Én nem tenném be hozzá a jeget, mert egyrészt kirágja, ha műanyagban van. Másrészt ha ráül, és el is alszik rajta órákta, akkor felfázhat. Elég, ha a ketrec/terra tetejére teszel jégakut. Ha az nincs otthon, akkor 1,5 literes palackba háromnegyedig töltesz vizet, és fektetve lefagyasztod, majd azt teszed a tetejére. A hideg lefelé száll, így hűteni fogja. Tehetsz alá papírtörlőt, hogy ne csöpögjön le a víz, de csak keveset, mert a sok papír szigetel, és nem fog hűteni semmit.
2011. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kamaszka válasza:
Ha terrárium akkor egy átnedvesittett törülközőt tekerj a három oldala köré és csipesszel rögzitsd (egy oldalt azért hagyj ki a hörcsög kilátása érdekében :P )
2011. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!