Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm szült 6 pici...

A hörcsögöm szült 6 pici hörcsögöt és azt mondják nem szabad a picikhez érni, mert akkor megeszi őket az anyja, mert megérzi az emberszagot, de akkor a 4 héten keresztül, amíg szoptat hogyan takarítsam a ketrecet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy takaritottam,hogy alájuk nyúltam az alomlapáttal és kiemeltem őket addig (volt másik terrárium ahová a takaritás idejére betettem),vigyáztam,hogy még véletlenül se érjek hozzájuk puszta kézzel.
2011. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a helyet ahol a kicsik vannak nem szabad bántani még ki nem nyílik a szemük....(utána már szaladgálnak es az anyjukat nem fogja zavarni ha eltűnnek egyenként persze)a helyének a többi részét szabad csak lecserélni, úgyis kijár egy sarokba pisilni.....
2011. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor már kinyílt a szemük és maguktól kijárkálnak, akkor már meg lehet őket fogni biztonságban. Egyébként velem előfordult, hogy nem vettem észre, hogy szült és "kiborítottam" a házikóból a piciket. nem volt semmi gond, visszapakoltam őket, nem bántotta az anya. Adj neki fehérjében gazdag táplálékot, és mindig legyen vize.
2011. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!