Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet a hörcsögöket...

Hogy lehet a hörcsögöket kézhez szoktatni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a hörcsögöm alapból kezes volt. szerintem vedd ki egy kis elkerített részbe. hagyd, kicsit hagy szaladgáljon. leülhetsz a közelébe, és adj neki a kezedből valami finomságot, amit szeret. esetleg vedd a kezedbe és simogasd. (bár ezt a legtöbb hörcsög nem szereti.) ilyet csinálj mindennap, és előbb-utóbb szerintem kezes lesz. :)
2011. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kínáld meg valami finomsággal: pl. dióval. Meg hát ha minden nap te adsz neki enni, akkor előbb-utóbb magától megszelídűl. Az én hörcsögöm 2 hét alatt olyan szelíd lett, hogy kézben is lehetett már fogni és simogatni, bármikor megtehetem ezt.
2011. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valami finomságot kell kínálni neki, diót, mogyorót stb. Mindennap beszélj hozzá, próbáldmegérinteni előbb utóbbszelíd lesz.
2011. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem ne remélj sokat a hörcsögödtől,ha egyszerüen nem hagyja magát.Aze nyém aranyhörcsög,fiú,Cesar a neve,éncsak Cézinek becézem... visszatérve a lényegre,Cézim se engedi simizni magát.Egyszerüen csak eszik,ürít,alszik.Nemlehet nagyon hozzányúlni se,pedig megvan 2 hónapja,de vad...szóval ha úgyérzed tied is ilyen,vagy elajándékozod,mielött megszereted,vagy beszerzel mellé még egyet,vagy csak tartod...
2011. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simogasd lehet befog menekülni egy sarokba(az enyémek ezt csinálták)minden nap egy kicsit simizd meg és egyszer próbáld meg kiemelni ha nem hagyja akkor simogasd tovább úgy 1 hétig és így fojtasd. Én így csináltam és bevált.Engem még sose harapott meg hörcsög.;D
2011. júl. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ezt az ötletet énis alkalmazni fogom,hisz szeretem a kis mocskot. (: csakhát harap,hisztizik...de egyszer csak megbékél.nem? vagy örökké dilis marad?
2011. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pánczél ***** válasza:
nekem úgy lett kézhez szoktatva hogy sokat volt a kezemben
2011. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem nem engedi hogy felvegyem,sikít,hisztizik...egyenlőre a kajával próbálkozom hogy kézből adom neki,és hogy simogatom a hátát,remélem egyszer eljön az idő mikor kézbeis vehetem.
2011. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Arra vigyázz, h ne zavard meg, ha a házában van, v ha alszik! Amíg fel nem ébred rendesen, elég morci, és meg is haraphat.
2011. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Arra már rájöttem köszi! ><"
2011. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!