Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a tengerimalacai...

Mit csináljak a tengerimalacaimmal ha 1 hétre elutazunk?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tudom senkinek odaadni addig h gondoskodjon róluk, és elvinni sem sajnos. Arra gondoltam, hogy ha itt hagyok neki elég kaját, meg vizet, és olyan helyre rakom ahol van levegő, de nincs huzat, és nincs túl meleg se, kibírják?
2011. júl. 14. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne próbáld. Valaki csak van ezen a világon, aki hajlandó kaját meg vizet adni nekik 1 hétig...
2011. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ebben az időben olyan helyre rakod, ahol van levegő, ott nagyon meleg lesz kezdjük azzal, hogy el párolog a víz.
2011. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nagy a valószínűsége h 2 döglött malac fog otthon várni,mikor hazajössz...gondolkodj 1 kicsit...szomszédnéni/bácsi? osztálytársad? barátnőd? valaki,akinek az ismerőseid közül van malaca? nagynénéd/nagybátyád/unokatesód/nagymama-nagypapa? mindig van valaki,aki vigyáz rájuk,én elgondolkodnék a helyedben,hogy mindent megtettél-e az ügy érdekében..(a szomszédba bekopogás is ide tartozik)
2011. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A víz 1 hét alatt megposhadhat ilyen időben, és a malackának friss víz kell. És honnan tudod, hogy ami kaját adtál neki elég lesz 1 hétig? Nem is beszélve a takarítás hiányáról. Az én malacomat 2 naponta kell tisztítani, mert teleszarja a ketrecét. Kérdezz meg egy szomszédot vagy barátot, esetleg jó ismerőst. Merre laksz?
2011. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Ha Pesti vagy vagy ide jöttök nyaralni elvihetnéd a ricantához ők be tudják fogadni egy hétre.

ricanta.gportal.hu ha érdekelne.

De ott ne hagyd őket!

2011. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha tényleg nincs senki érdeklődd meg a közeli állatkertben/menhelyen vigyáznának-e rá.
2011. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1 hét nagyon sok idő, én a cicámat a barátnőmre szoktam hagyni. szerintem simán bevállalná őket vki. De tényleg. Felhívtad már az összes osztálytársadat?
2011. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nagyon rossz ötlet volt. Egyébként nem vagyok valami gyakorlott tengerimalactartó, nem rég vettük, előtte volt hörcsögöm, őt itt hagytuk 3-4 napra elegendő vízzel, és kajával, semmi baja nem lett. Megpróbálunk valakit megkérni, de egyik szomszéd teljes szívéből gyűlöl minden állatot, a másik nincs itthon, a mellette lévő se, a többi itt lakóval meg annyira nem is beszélünk, nem vagyunk rosszba, de annyira jóba se, hogy megkérjük, hogy vigyázzon egy hétig 2 malackára. Rokonok mind messze laknak, más meg nem igen van akikre a szüleim rábíznák, vagy valami. De mindegy, megpróbálok valakit keríteni aki addig gondozza, semmiképp nem hagyom itt őket. Amúgy Szekszárdon lakok. De eszembe jutott, hogy itt a közelbe van egy "állatpanzió", oda be lehet addig adni.. Csak nem szívesen teszem, mert pár éve megbántam, hogy hagytam, hogy ott hagyjuk addig a macskám.
2011. júl. 14. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Amikor mi nyaralni mentünk,akkor előtte beszéltem egy kisállatkereskedővel,aki hajlandó volt vigyázni rá 1 hétig,vittem minden hozzávalót.Próbáld meg te is,főleg ha egy helyről vásárolsz neki mindent,akkor talán már ismernek is.
2011. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi eleve úgy megyünk nyaralni hogy ha kell a malacok is jöhessenek. egyszer 2 malaccal mentünk 1 hétre sátorozni apukám osztálytalálkozójára. mit ne mondjak hülyének nézték aput amikor a tengerimalacot simogatva ücsörgött a tűznél
2011. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!