Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Budapesten hol lehet csuklyás...

Budapesten hol lehet csuklyás patkányt venni?

Figyelt kérdés
Ne írjátok hogy bármelyik állatkereskedésben mert voltam egy csomó helyen és mindenhol albínó patkányok vannak.
2011. júl. 15. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha háziállatnak kell, vegyél inkább tenyésztőtől. Itt találsz: patkany.lap.hu
2011. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ömm... Ne nézz hülyének, össz-vissz 4× jártam Bp-en, azon a helyen meg először...:$

Én vasárnap vettem, 1200 Ft-volt, uuhh... Asszem az Árkád-ban, vagy hol.:S Ott van az Ikea mellett, ha jól emlékszem. Noé bárkája volt az állatkereskedés neve. Mikor ott voltam 2 szőrös volt, az anya és a kölyke. A többi kölyök csupasz volt.

Remélem jól írtam...:S

2011. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nee, az árkádból a noéból véletlenül se:S szörnyű, mi van ott, és nagyon drágák is... Keresd fel Ricantát! Nála szoktak lenni, és nagyon aranyos, egészséges, kézhez szokott patkányokat ad el!
2011. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És a plázás kereskedéseket felejtsd el, de örökbe is fogadhatsz, ha gondolod:) [link] [link] olvasd el...
2011. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én az előző patkányomat az europarkban vettem és tündéri volt + semmi betegség meg ilyesmi...

Viszont sajnos valahogy kiszökött és elveszett és most a másik mellé szeretnék egyet.

2011. júl. 15. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Galapagos? Na igen, ott jobban tartják őket az átlagosnál... De a származása ugyan úgy kétséges, és alapból túltenyésztettek, nagy eséllyel lesznek rákosak 2 éves koruk körül :( Szóval inkább tenyésztőtől... És ott rengeteg színváltozat is van:)
2011. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami! Állatkereskedésben sokkal drágábbak!
2011. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap született 9.. Aki igényt tartana rájuk, jelezze :) 3 hét múlva elválaszthatók. Privátban adok mailt.
2012. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!