Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacotoknak is a...

A tengerimalacotoknak is a "hűtőszekrény hang" a kedvenc hangja? :D

Figyelt kérdés

A kérdés másféleképpen feltéve : a ti tengerimalacotok is IMÁD ENNI?:D


Az enyém nagyon. Mindíg azt csinálná. Ha már adtam neki akkor anyukámnál próbálkozik és eljácca a kiéhezett kismalacot, közbe tiszta paprikás vagy uborkás a szája és körülötte :D Annyira édes


Nektek van hasonló sztoritok?


Más malacka is imád enni?:D


2011. júl. 15. 18:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Paprikás krumplira éhes!
2011. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk amikor jövök haza a suliból akkora visítást levág :D sőt igazából ha nyílik egy ajtó már visít erre elkezd nővérem malaca is visítani kész koncert van a lakásban :D
2011. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az én malacom is visít ha nyílik a hűtő, vagy zörög a zacsi :) ilyen melegben szegénynek nem nagyon van étvágya, de amúgy ő is mindig enne :)
2011. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem 2 van. hát az a koncert, amit levágnak néha :)

komolyan mondom, elég megmozdulnom, már jön a szöveg. ilyenkor rájuk szólok, beszélgetek velük, h basszus, most kaptatok, csönd legyen már! :)


iszonyat haspókok. lassan kizabálnak a vagyonunkból :)


és az a baj, h ha nyugtot akarok, akkor adni kell nekik egy kicsit, különben a filmet sem hallom, amit nézni szeretnék, olyan hangosak a kis kocák :)

2011. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én mindíg azt mondom neki h "elfelejtetted hogy ettél?" :DD az enyém nem visít csak nyugtalan és ágaskodik mindíg a szoba ajtó felé mert tudja hogy onnan szokott jönni a kaja:D

kis mothos :D

2011. júl. 16. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyémek be vannak idomítva, csak az etetés időpontjában kezdenek visítani. Vekker van a gyomrukban, így figyelmeztetnek, hogy eljött az etetés ideje. Mára már eljutottunk oda, hogy ha bemegyek hozzájuk, akkor sem ordítanak kunyerálva.
2011. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én két lánymalackám is visít, ha közeledik az etetési idő. Még épp csak pár lépést tettem a hűtő felé, már koncerteznek :)


A párom viccesen csak annyit mond nekik: Lányok, nem jár nektek semmi, csak a szátok!


Megtanítottam őket simizésre "burukkolni", meg petrezselyemért két lábra állni. Olyan kis cukik, és nagyon szelidek.

2011. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én malacom meg olyan hogy miközben rágcsál közbe még kéri a kaját!! :DD
2011. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

de aranyos :DD


az enyémn mindíg enne, ha én adok neki utána anyámnak eljácca a kiéhezett kismalacot :D

2011. júl. 21. 11:22
 10/12 anonim ***** válasza:
:DD meg nekem olyat is szokott hogy mikor hall valami hangot akkor röktön koncertezik!
2011. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!