Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkányoknak melyik jobb?...

Patkányoknak melyik jobb? Hörcsög, degu, vagy tengerimalac kaja?

Figyelt kérdés

Nálunk egyik állatkereskedésben sincs patkánykaja, csak ezek... valahogy egyikért sincsenek oda, a felét meghagyják belőle. Az normális hogy a zabot egyáltalán nem eszik meg? Hiszen az teszi ki az ilyen kajakeverékek nagy részét... és pont az nem kell nekik.

Tényleg jó nekik ha azt elültetem és utána lelegelhetik?


2011. júl. 15. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább beszélj az eladóval, ők úgyis járnak nagykerbe beszerezni a dolgaikat, igazán levehetnek egy patkánykajás dobozt is, semmibe nem kerül. Hátha hoznak neked.
2011. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az eladóval beszélnék. Nálunk is külön hozattak a tengerimalacomnak tápot az allergiája miatt.
2011. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tengerimalacot semmiképp ne, abban sokszor van hozzáadott C-vitamin. Terményboltban vegyél búzát, napraforgómagot, kukoricát, kölest, keverd össze, és add azt neki! E mellé adj 5-6 szem macskakaját, vagy 50Ft-osnyi csirkehúst. De adhatsz csontot is, a lényeg, hogy csirke legyen. Ezek mellé vitaminokat. Válogatósak, sok mindent nem szeretnek:) Elültetheted, megeszik, de az nem elég fő tápláléknak. Adj még nekik gyümölcsöt, zöldséget. Egyébként ezek közül talán a hörcsögkaja a legjobb, de én egy előre csomagolt izét sem szeretek, mert soknak a nagy részét nasi képezi, nem igazi kaja.
2011. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valahonnan szerezz be patkánykaját. de ha sehogy se megy, akkor hörcsög vagy degu.
2011. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Patkánykaja keverék: száraz kutya/macskatáp, tészta (szárazon), búza, szotyi, zab, háztartási keksz, kukorica, szárított zöldség vagy gyümölcs stb. A legegyszerűbb házilag keverni, mivel a patkányoknak való kaja rohadt drága, láttam árulni de 700 forint 40 dkg és seperc alatt befalják. Legjobban gazdaboltban jársz, ha van rá lehetőséged. Ott olcsóbbak a dolgok. Viszont arra vigyázz hogy a kutya és macskakaja ne legyen sok benne, mert ha túl sok fehérjét esznek akkor büdös lesz a pisijük.
2011. júl. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!