Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért veszekednek a hörcsögeim...

Barcelona1899 kérdése:

Miért veszekednek a hörcsögeim? :S (Lent)

Figyelt kérdés
Na szóval van egy kis törpe hörim kb másfél hónapos ja és fiu. Elmentünk rokonokhoz ott van egy unokatesóm neki volt 1 lány fehér törpehörcsöge de ő viszont 2-3 hónapos és aztmondta h ő már ráunt nem kell neki és nem e elvinném. Én meg megsajnáltam és elhoztam reméltem hogy nem fognak veszekedni. Beraktam a ketrecbe az ujj hörcsög egyből el indult az enyém felé. Az én hörim pedig elkezdett ilyen kis öö höri hangot ki adni azután a nőstény hörcsög rá ugrot és akkor nagyon hangosan sirt az enyém azután elfutott de a nap folyamán többször volt ilyen. De volt olyan is hogy a nőstény szépen lassan közelitett hozzá és az enyém meg csak csipogott mintha ismerkedni akarta volna a fehér de az enyém nem vagy nem tudom. Mostmár ott tartunk hogy a fehér akit hoztam bent alszik az enyém házába és ő pedig a ház tetején :S ahol még forgács sincs ez nagyon elszomoritott. Kérem valaki segitsen. Előre is KÖSZÖNÖM!!!
2011. júl. 17. 22:40
1 2
 1/17 anonim válasza:
55%
mert kínzod őket!
2011. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
egyszerű: válaszd szét őket. veszekednek, nem szeretik egymást. van ilyen. sürgősen szedd szét, mert akár meg is ölhetik egymást! (két fiú höri megöli egymást, gondolom akkor ez a hím-nőstény viszonnyal sincs másképp).
2011. júl. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Szia! Hány napja vannak ketten?? Nekem is voltak hörcsögeim az egyik fiú a másik lány elsőnek nekem is ezt csinálták de aztán megbarátkoztak olyannyira hogy kis hörcsögök lettek belőle :D szval ha még csak 1,2,3 napja vannak meg akkor nincs semmi baj majd összeszoknak :)
2011. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azta mindenit köszi ezt az értelmes választ. Bocsi már de miért is kinoznám?:OOO Eszembe se jutna. És ezért nem kell olvasgatni a kérdéseket hogy ilyen gyökér választ adj vagy ha már ezt irtad akkor le irhattad volna hogy miért. Sok hülye-.- Istenem..
2011. júl. 17. 22:46
 5/17 A kérdező kommentje:
amit irtam azt az elsőnek irtam...
2011. júl. 17. 22:47
 6/17 A kérdező kommentje:
3 adik válaszoló ma reggel tettem be hozzá:S de olyan télleg mintha a nőstény barátkozni akarna de az enyém nem:S
2011. júl. 17. 22:48
 7/17 anonim ***** válasza:
ömm nem tudom h van ez, de a másfél hónapos höri egyátalán már ivarérett? mert ha nem, akkor szerintem érthető.
2011. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én nem tudom sajnos:S
2011. júl. 17. 22:51
 9/17 anonim válasza:
így volt ez nálam is de összeszoktak végülis :)
2011. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
szerinted az enyémek is össze fognak?:S
2011. júl. 17. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!