Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet fürdetni dzsungáriai...

Lehet fürdetni dzsungáriai törpe hörit? Ha igen mennyi idejente és hogyan!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
én nem szoktam.de te miért szeretnéd?nem jutott még eszebe hoyg megfürdessem,hiszen nem büdös,nem hallottam rola,hogy valaki fürdette volna.
2009. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kicsit büdi lett a höri!Nem tom mitől!
2009. ápr. 2. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Ez az örökös fürdetési mánia, még hogy tengerimalacot, de hörcsögöt?! Csupa olyan állat, ami egy pici pocsolyán kívül (max.)a természetben sem találkozik vízzel.

Próbáld meg hogy naponta takarítod egy darabig, de legalábbis a klotyóhelyét, majd kiszellőzik, tisztogatja ő magát.

2009. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért olyan furcsa ha valaki megszeretné fürdetni a hörcsögét? Képzeljétek, igenis jól érzi magát avízben! Sőt, élvezi ha úszhat egyet. Csak mindenképp figyelj rá végig nehogy baja essen, és nagyon pici vízbe tedd csak, és szerintem esetleg rakhatsz a vízébe egy kis dobozkát vagy valami olyasmit amire kitud mászni ha elfárad..nehogy baaj legyen! (én is fürdettem őket jó időben és nagyon élvezték..) semmi baja nem lesz tőle.. szép lesz a bundája is és még élvezi is. ;)
2009. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem a hörcsögöm mossa magát de azért fürdetni is szoktam nekem van egy nagyobb tálam abba nagyon jól érzi magát :)
2009. ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tényleg ÉS UTÁNA HOGYAN SZÁRÍTSAM MEG?????????????????????????????????????????????????????????
2009. ápr. 4. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon meleg van ,sehogy.vagy ha gondolod akkor kis apro törölközövel.
2009. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jordan07 válasza:
ne fürdesd! nem szeretik.fürdenek azok maguktól. (mosakodnak) ha meg büdös akkor takarítsd ki gyakrabban.
2011. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!