Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szülinapomra nagyon szeretnék...

Szülinapomra nagyon szeretnék egy görényt, mit tegyek hogy lehessen?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lány kölyökt.Egyszer már volt egy fiú,de az elég büdi volt és nem cseréltem naponta,mert már nagyobbacska volt és megharapott amikor benyúltam bármiért is,egyszer átlukasztotta az ujjam is!Ezt a lányt kint tartanám(néha bent is) és szeretnék majd kicsiket is(de lehet hogy inkább ivartalaníttatnám).A fiut anya a testvérének adta!Szerintetek hogyan bizonyítsam be gondozni fogom takarítani és sétáltatni!

Ja és azt mondta vagy 2 patit kapok vagy 1 kopasz tengeri malacot!Akkor ha nem engedi a görit melyik legyen szerintetek?


2011. júl. 18. 15:15
 1/6 anonim válasza:

Fogalmam nincs hogy bizonyítsd be, de viszont a patkányokat válaszd de ha lehet csak eggyet! Nagyon értelmes kis állat egyedül, barátnőmnek van egy és hallgat a nevére is. :)

Vásárolni is viszi magával minden felé a patkány nagyon élvezi. (Vásárláskor persze a zsebébe rakja ;) xD

2011. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még jó!szép lenne ha a boltba elszaladna!Szegény kershetné!:)Köszi a válaszod!
2011. júl. 18. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolod, hogy görényt szeretnél tartani olvass utána. Nem tudom mennyit tudsz róluk, de kevésnek tűnik. Nem becsmérlés, csak megérzés. Sok helyen találsz infot: www.mvk.hu, www.feketegabriella.hu, www.goreny.hu Sokat kell vele foglalkozni minden nap, nap éppen olcsó a tartása sem...
2011. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont az a lényeg, hogy nem szalad el, hanem az emberrel marad, mert odavan érte:) De kettő is ugyan ilyen jól kötődik az emberhez, csak akkor 2 zseb kell:D Őket válaszd, gondolom fiatal vagy, kevesebb felelősség, mint egy göri.
2011. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy tűnik nem bírtál a másikkal sem. Szerintem inkább a patit válaszd, mert azok nagyon okos állatok. De kettőt mindenképp mert társas lények!!!
2011. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sokat tudok a körikről 1 évig vártam a másikra és közbe mindent megtudtam amit lehetett!:)Köszi akkor patit választok!Azt lehet sétáltatni őutánok mostanság nézek utánna!

De bírtam a másikkal a végére utóbbi 3 hónap teljesen összeszoktunk,csak késő lett mert elvitték!

2011. júl. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!