Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögnél mit jelent a...

Hot_kiss kérdése:

Hörcsögnél mit jelent a kerregő éles, hangos hang?

Figyelt kérdés

Dzsungáriai törpehörim már kézre jár enni, de mikor próbálok ugyanazzal a kezem hüvelykujjával hozzáérni elkezd kerregni, de el nem megy a kezemből. Ha kerreg, akkor elveszem Tőle az ujjam, abbahagyja a kerregést és majszol tovább.


Ha kerreg és rossz neki, miért nem megy el? Ha meg nem rossz, akkor miért kerreg?


A höri pontosan július elsején lett hazahozva és mint mondtam, kézbarát.


2011. júl. 19. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém csattogtatta a fogát, annak volt talán kerregő hangja, olyankor azért csinálta mert nem tetszett neki valami.
2011. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy a fogát csattogtatná ilyenkor, azt csak meglátnám, nem? Ezt a hangot valamiféle.. nem is tudom mihez hasonlítani, de elég erősen és hangosan csinálja, mert anyu még meg is jegyezte, hogy egy ilyen kis állat, hogy tud ilyen hangot kiadni. (:
2011. júl. 20. 00:40
 3/11 Kovács Tita válasza:
Az én hörcsögöm akkor szokott kerregő hangot kiadni,amikor olyanok jönnek hozzánk akiket ő nem ismer,de csak akkor ha megakarják simogatni.Olyankor veszélyben érzik magát vagy fél. Az enyém legalább is.
2011. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az enyém akkor szokott ha agresszív, vagy fél.
2011. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha fél, akkor miért nem fut el? Logikusan az következne hogyha fél, hogy elfut és elbújik. Nem?
2011. júl. 26. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hiányolja a kaját a kezedből :D
2011. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17:54 ~ kétlem, mert mindig van a kezemben ilyenkor. :D
2011. júl. 26. 18:04
 8/11 anonim válasza:
Volt hörcsögöm és az elején nekem is el kezdett kerregni.Szerintem azért mert még nem szokta meg a tenyeredet.Majd nemsokára megszokja és nem fog félni.
2011. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bella123 ~ már egész a vállamig mászna ha hagynám neki, szeret a tenyeremben lenni ha van benne kaja, ismerkedik is vele kaja nélkül.

Arra is gondoltam, hogy azért kerreg, mert evés közben zavarom. Lehet ez a baj?

2011. júl. 26. 23:36
 10/11 Fitos Emese (Mesi) válasza:
Nem fél csak ídegesíti hogy kajálás közben piszkálják.
2011. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!