Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális a súlyuk a deguknak?...

Normális a súlyuk a deguknak? + milyen hűsölési módszerek vannak?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap átlátszó váladék (gondolom a nyála) folyt ki a száján. Vittem rögtön az orvoshoz, azt mondta hogy szájával, fogával semmi baj, de nem hallja a tüdejét és vigyem be a Keletihez az egyetemre, ahol tüdőröntgent fognak csinálni. Bevittem, amíg bevittem minden tünet elmúlt. Megcsinálták a vizsgálatot, tüdejének semmi baja, de picit fel van fújódva a pocakja. Kapott espumisam emulziót (folyadék), amit a vizébe kell rakni. A doki 3 módszert mondott amivel tudnak hűsölni ilyen melegben, mert picit gyorsan vette a levegőt.

1. vizes törölközőt kell tenni a ketrec tetejére (de csak az egyik felére)

2 egy fél literes üvegben fagyasszak le vizet, tegyem bele zokniba vagy valami rongyba és tegyem be a ketrecbe közéjük

3. egy csempét rakjak bele a ketrecbe közéjük és arra ráfekszenek

az elsőt és a másodikat meg fogom csinálni

Az egyik kérdés ezzel kapcsolatos-->VALAKI TUD EGYÉB ILYEN HŰSÖLÉSI MÓDSZERT DEGUKNAK?

A másik--> egy oldalon azt olvastam, hogy a súlyuk 200-250 gramm között van, valahol meg azt, hogy 170-300 gramm között van.

A másik kérdés--> amelyik degut bevittem 260 gramm volt. Ugye ez még nem súlyos? Nem kell semmi különöset csinálni?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. júl. 20. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok a 260 gramm, de te érzed, mert lehet, hogy alapvetően kis termetű, csak dagi. De érzed rajta, ha nagy, puha hasa van, akkor dagi:) Meg a járásán is lehet látni. Rakhatsz be jégakkut fémdobozban, arra ráfekszenek, vagy a ketrec tetejére is teheted.
2011. júl. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!