Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszit és degut lehet...

Törpenyuszit és degut lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
Nem rég elpusztult a degum párja de nem akarok másikat venni,viszont szeretnék egy törpenyuszit de nincs helyem és nem tudom h bánatnák-e egymást és lehetne-e őket egy terráriumba tartani?
2009. ápr. 3. 14:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A degu elég agresszív, nem?
2009. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet! Az elején ne ijedj meg, ha veszekednek, majd megszokják egymást. Nekem 2 degum van egy nyuszival. Imádják a deguk a nyuszit. A hátán alszanak :))
2009. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem agressziv egyáltalán!!Köszi:D!!Összeszoktatásokban már profi vagyok mert van több állatom csak különböző állatokat még nem tartottam együtt,de mostmár akkor nyugodta vagyok és nagyon köszi a választ!!!
2009. ápr. 3. 14:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért ne legyél olyan nyugodt! Én degut akartam tengerimalaccal, de mindig meg akarta támadni a degu.
2009. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:S:Sde azért voltam nyugodt mert tom h legalább esély van rá!!:)De nem hiszem h sok baj lessz ert mikor a két degut szoktattam össze nem volt velük baj mert nem agressziv!!Remélem h nem lessz gond:D
2009. ápr. 3. 15:53
 6/13 anonim ***** válasza:
az enyém párja is meghalt még tavaly nyáron, mert beteg volt már egy ideje. sajnos rá 1 hónapra a másik is meghalt. pedig ő nem volt beteg és 2,5 évesek voltak.nagyon sírtam.szerintem magányában halt meg, pedig sokat foglalkoztam vele de az nem olyan volt.
2009. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem ne ted öket egy teráriumba mert nem lesz jó vége valamelyik alul fog maradni és ha összeverekednek akkor súlyos sérüléseik lehetnek nem csak az egyiknek hanem mind kettönek
2009. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,de az én degum is elpusztult!!!:(Valószínű h cukros volt de ebben nem vagyok biztos!!:(Mégegyszer köszönöm!!!!!
2009. ápr. 9. 10:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden degu cukros és az is marad. Ezért sem szabad nekik édességet adni. Majd írd meg, hogy hogy viselkedtek.
2009. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom h cukros mind1-ik csak rosszul irtam!Azt akartam irni h abban pusztult el!!:)az egyiket pontosan nem tom mert nem semmi előjele nem volt csak lasabb volt és semit nem csinált mikor ő elpusztult a másik is ezt csinálta de neki rángógörcsei voltak és folyt a vér az orrán utánna jobban lett bement az odujában és elpusztult (kb 2hét után)!!!De egyébként ettek normálisan semmi édességet nem kaptak csak répát és almát adtunk nekik enni és magokat és néha sós pukit de az nem édes!!!!Szoval biztos nem vok benne h cukorban pusztultak el csak más tippem nem volt!!!
2009. ápr. 13. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!