Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó ez az összeállítás a...

Jó ez az összeállítás a nyuszinak hosszú távon? Vagy adjak még neki valamit, ami ebben nincs benne?

Figyelt kérdés

Minden nap kap egy kis sárgarépát, fehérrépát, zellert, almát, uborkát. Általában mindig ugyanezeket, mert ezeket szereti legjobban.

Széna mindig van előtte, tápot csak kb. 2 naponta kap egy picit.

Néha ha van, akkor kap zeller zöldjét, petrezselymet, fűzfaágat vagy pitypang levelet. (ezeket ritkán 2-3 hetente)


2011. júl. 21. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tökéletes. Mondjuk ha tudsz kukoricát szerezhetnél valahonnan és keverhetnéd táppal de nem muszály! Én több mint 50 anyás gazdaságot vezettem szóval van valamennyi tapasztalatom! :))
2011. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tápot csak 2naponta adsz neki? Az enyém kiborulna, ha így kapna, ő is keveset kap, de naponta 2szer.
2011. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim reggel és este kap 2kanál tápot. Amiket felsoroltál zöldséget, gyümölcsöt ritkábban kap mert hasmenése lesz ha sokat kap.
2011. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Napi 2x adj neki tápot! Szerencsétlen, csak 2 naponta kap?:S Szóval napi 2x, a tenyeredbe szoríts össze a tápból, és annyit adj.. Ha le tudod mérni, kb 20 grammot.


Almát ne adj neki minden nap, mert elhízik.. Gyümit max 2 naponta adj nekik...

2011. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sárgarépát, almát adj neki kevesebbet, tényleg hízlalnak. Táp napi egy csapott evőkanál elég, az "igazi" nyuszis orvosok szerint a kifejlett (törpe)nyuszinak ez a napi max. adag.

! Kukoricát ne, vagy csak és kizárólag préselve, mint szirom adj neki ( néhány kajában így kapható), egyébként felesleges, a kukoricaszemet nem képesek a nyuszik megemészteni, érdemben feldolgozni...

2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl kukoricázott tápokkal tényleg vigyázz és az almával is. Nekem rosszul lesznek tőle :$ És naponta 2x adj tápot!
2011. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!