Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi szállítás? Nem lesz...

Nyuszi szállítás? Nem lesz baja ezektől? (Bőv. Lent. )

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 5 napra lemegyünk párom szüleihez, mert ők mennek nyaralni és az állataikat nekünk kell etetni stb. Ezzel nincs probléma, csak hogy a nyuszimat nem szeretném itthon hagyni,illetve nem is nagyon tudnám. Az állomás tőlünk 10percre van villamossal, és a vonatút pedig 45 perc. Nem lesz ettől baja? Van hordozója, visszük a ketrecet, meg minden egyéb dolgát, szóval ugyan úgy lenne mint itthon.

A másik problémám, hogy a szoba ahová ki tudjuk engedni majd ott, parkettás. Nálunk is van,csak nálunk van egy nagy szőnyeg és a parkettára ritkán megy rá. De nemfog nagyon csúszkálni, vagy esetleg megsérülni a parketta miatt? Az a baj hogy ott szőnyeg csak a lenti szobába van és oda meg kutya-macska van beengedve.

Az udvarra azért nem akarom kiengedni mert a kutya meg a macska oda pisil, és nem szeretném hogy a nyuszinak bármi baja legyen az esetleg pisis fűtől, vagy mástól.

Szerintetek mit tegyek?

Bocsi elég kacifántos lett és hosszú is:)

Köszönöm a normális tanácsokat előre is!:)


2011. júl. 23. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond. Amikor volt nyusszom vittem hosszabb útra is, minden okés lesz, ne aggódj.

Nekem parkettám volt, nem okozott neki gondot. Jó utat!

2011. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz.

Am. igen felelősségteljes gazdi vagy, hogy ennyire óvod azt a kis állatot.

2011. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést, én is mindent ennyire túlaggódok, és minden apróságtól óvom a nyuszimat :)

Utazástól baja nem lesz, de az enyém borzasztóan be van tojva, ha utazni kell, nagyon fél olyankor.

Baja nem lesz a parkettán, legfeljebb nem fogja rajta túl jól érezni magát. Ha tudsz, próbálj leteríteni egy lepedőt, pokrócot vagy egy töröközőt a földre, és máris egy fokkal jobb a helyzet :)

2011. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!