Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szaporítsak hörcsögöket?

Hogy szaporítsak hörcsögöket?

Figyelt kérdés
Múlt 7en vettem a nőstény hörcsög mellé egy kant egybol betettem hozzá..jol kijonnek semmi problema..utana olvastam hogy a kanhoz kell a nostenyt tenni..igaz ez? akkor most már nem is lesznek kishörcsögök?
2011. júl. 23. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Most ugye csak viccelsz?


Minek neked kishörcsög? Hasznod úgysem lesz rajta. Együtt nem lehet őket tartani, nem látom értelmét.

2011. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
régen is voltak kishörcsögeim,most is szeretnék..ha van hely akkor miért ne..szeretem az állatokat..megérdeklődtem a közeli kisállatkereskedésben átveszik darabját 350 Ft-ért,ugyh ha megunnám akkor sincs semmi gond :)
2011. júl. 23. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tapasztalt vagy, akkor miért kérdezel?

Szerintem ebben senki nem fog téged támogatni.

Annyi állat vár gazdára, írd be a keresőbe és akkor fogadd be más megunt állatkáját, ha tényleg el tudod őket látni.

Hány éves vagy?

Te komolyan megkérdezted, hogy van-e különbség, hogy a fiút rakják a lányhoz vagy lányt a fiúhoz? Nem hiszem, hogy neked ilyeneket kéne csinálnod, az állatnak nem olyan kellemes csak úgy kölyköket szülni.

2011. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
baltával vágd több részre :)
2011. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jo lenne ha nem belém kotnétek ha nem értelmes emberektol vártam értelmes választ,de látom itt ugy sem találok...az orokbefogadásrol meg annyit hogy 8 állatom van amibol 6 ot örökbefogadtam....
2011. júl. 23. 19:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kéne értelmesebben felfognod a dolgod.


Ha már ennyi állatot befogadtál, akkor tudnod kéne, hogy mennyi állat vár gazdira.


Tegyük fel, hogy születnek kishörcsögeid. Te mondtad, hogy ha megunod, akkor beviszed állatkereskedésbe. De miért?? Mi az, hogy ha megunod??? Ez egy állat, ha vállalod, nem unhatod meg! Ha így állsz hozzá, akkor bele se kezdj.


Nálam születtek tengerimalacok, nem szándékosan, úgy vettem a kereskedésből. 3-szor annyi kaja fogyott és ingyen adtam tovább őket. Szerinted ez kinek volt jó? Senkinek!

2011. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
csesszétek meg! a kis hörcsög aranyos és öröm látni ahogy fel nől!! ráadásul a kézhez szoktatott hörit előbb fogják megvenni mint a vadat ami a kereskedésben nőtt fel.amúgy szerintem lesznek kis hörieid mert elég szapora egy faj XD
2011. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van hörim. A szülök meg egy gyerek,a kicsi az külön van a nagyoktól. :) Szerintem tuti,hogy lesznek kicsinyeek :) csak várj,és idövel lesz,majd annyi,hogy el sem fogsz mellettük férni. XD
2011. júl. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!