Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor párzik a görény? Mik a...

Mikor párzik a görény? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
miért nem nézel utánna?:)
2009. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt próbálná...
2009. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőstény általában évente 1* ivarzik,a péra erősen megduzzad,és márványossá válik,a jószág sokkal izgágább lesz.Ha ivarzik,vidd fiúhoz,mert a görény addig ivarzik,amíg hímet nem talál,így fennáll a túlivarzás veszélye!Ez a görid halálát is okozhatja!Én már jártam így!Ha nem akarsz piciket,inkább ivartalaníttasd.Előre mondom,hogy sok dolog lesz a mazsolákkal,de mérhetetlen sok örömet nyújtanak.Én azt vallom,hogy görény nélkül lehet élni,de minek?!
2009. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

utolsó válaszoló jól mondja.

de az ivartalanítással jobban jársz.

a pici görikhez rengeteg türelem kell.meg "hozzáértés" sem árt.

az ivartalanítás 10000 ft. körül van.

2009. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a felvilágosítást!

Az igazság,hogy nekem van fiú és lány is!

Szerintem a fiú túlzottan nyúzza a lányt és tartok tőle,hogy ez nem olyan jó.

Külön ketrecben van a lakhelyük

2009. ápr. 21. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég, hogy külön vannak, ivartalanítsd legalább a lány...belehalhat a tüzelésbe...ráadásul ivarzásskor a viselkedésük is megváltozik...a hímnek nem lehet baja ha ivaros marad, de ivarzási időszakban ő is nagyon megváltozik, kevésbé játékos, csak a tüzelő nőstények felkeresése érdekli olyankor...(tapasztalat)
2009. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is göripárom van.tavasszal tüzelnek,de vannak egyes benti görik amik jan-febr-ba elkezdik.Én szeretnék kicsiket,igy együtt vannak.Természetes dolog,ha a kan huzza a nőstényt naponta.Játék,birtoklás,ösztön...stb.Ez nem durva a számukra.De ha durvának tartod ne akard a párzást megnézni.A szadó-mazo kutya füle ahhoz képest!Ha nem akarsz kicsiket ivartalanitasd mindenképp.Gondolom huzza a nőstényt annál fogva ahogy elkapja :)
2009. dec. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 3 napja ivarzik a görim. A jelei, pedig hogy a prérája kisebb babszem nagyságúra duzzad. Ha az ivarzás elején észreveszed a görin, ne szaladj vele egyből kanhoz, mert akkor úgyse hagyja magát, és a kan csak kínozni fogja. Tehát ha biztos hogy ivarzik, csak akkor vidd kanhoz.(saját, friss tapasztalat:D)
2010. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!