Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi kell a tengerimalacnak?

Mi kell a tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz tengerimalacom és nem tudok róla mindent. Mit ehet és mit nem? 60x40-es ketrec elég neki? Baj ha egyedül van?
2011. júl. 25. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni direkt tengerimalacoknak való tápot, szémát,gyümölcsöket,zöldségeket nagyon szereti de nekem azt mondták h K betűvel kezdődőeket nem szabad neki adni (pl. káposzta,karfiol). Sok helyen olvastam h nem szabad egyedül tartani de az enyém is egyedül van és jól érzi magát és szerintem ha sokat foglalkozol vele nem lesz gond :D A ketrec lehetne kicsit nagyobb de ha mondjuk van udvarotok és oda csinálsz neki egy kis elkerített részt vagy csak kirakod a szobába h egy kicsit futkározzon úgy is jó :)Hát jó szórakozást a malaccal :DD
2011. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

ezt olvasd végig.

még annyi, hogy az én malacom egyedül volt 2 évig. most nemrég kaptam hozzá egy másik kismalacot, de nem igazán jönnek ki jól. mindig bántja a kicsit. bár lehet hogy ez malacfüggő. de az enyém jól el volt egyedül is. beismerem, mikor suliban voltam biztos magányos volt, de utána mindig ott voltam mellett.

üdv.

2011. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, a szobámba lesz, egész nap szabadon, csak éjszakára rakom ketrecbe és az udvaron is lesz neki hely! :)
2011. júl. 25. 14:08
 4/6 anonim válasza:

Kedves Kadenszky Szabina!

Lehet, hogy újat mondok, lehet, hogy nem, de én azt hallottam, hogy a tengeri malacoknak kell külön, C vitamin ( de lehet, hogy más )kiegészítő. Amúgy, ha majd mész egy állatkereskedésbe, és megkérdezed, hogy van-e ilyen, fogsz rá választ kapni.

2011. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igaz, a tengerimalacok szervezete nem tudja a C-vitamint előállítani. ezért van külön malactáp, amiben +C-vitamin van. azért nem szabad nekik mást adni :)
2011. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Erről nem is tudtam! :)
2011. júl. 26. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!