Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon dagadt a hörcsögöm, ez...

Nagyon dagadt a hörcsögöm, ez rövidíti az életét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 14:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nincs, mert dzsungáriai höri nem bírja a társaságot, majdnem megölte a tesóját! :(
2011. aug. 4. 11:34
 12/14 anonim válasza:
én 2 dzsungáriai hörit vettem fél év eltéréssel és imádják egymást. Nemtudom neked ketreced van-e vagy terráriumod de mi úgy szokattuk össze őket hogy a terrárium közepére beraktunk egy üveglapot ezzel megfelezve a terráriumot és a két hörcsög megszokta egymást amíg csak látták. pár napig elválasztva tartod őket és miután összeengeded nem fognak verekedni =)
2011. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De a Szotyi mindenkit bánt, még a gyerekeit is meg akarta ölni! :(
2011. aug. 6. 14:01
 14/14 anonim válasza:

ismerős =) azóta énis próbálkozom újabb 2 höri összeengedésével, reménytelen. az üveg már több mint 2 hete köztük van az és eddig akárhányszor összeengedtem őket mindig összekapnak. és a lány kezdi o_O valószínű h azért nem enged senkit a közelébe mert már idősebb.

énis rájöttem azóta h kölyök korukban kell összeengedni őket mert később már nem lehet :\

2011. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!