Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért mondják, hogy nem...

Miért mondják, hogy nem szabad kiengedni a törpenyulat 2hétig a ketrecéből, miután hazahoztuk?

Figyelt kérdés
Ez csak szerintem hülyeség?
2011. júl. 25. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mondják, hogy megszokja a helyét és könnyebben tanulja meg a szobatisztaságot.

Én másnap már kiengedtem az én nyuszimat, szerencsére nem volt gond, mindig a WC-jére jár ( kivétel 1-2 baleset)és elvan a ketrecében is.

2011. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ha belegondolsz van benne valami... Egy teljesen új helyre kerül, egyedül, ahol új minden. Új lesz a szállása, a hangok, a mozgások, az illatok. Én nem tudom pontosan megmondani, hogy meddig érdemes csak a ketrecében tartani, de időt kell neki adni ahhoz, hogy mindezeket megszokja, megismerjen Téged, hogy Te vagy az, aki enni ad és sosem bánt, hogy tiszteletben tart. Aztán ha már tudja, hogy Tőled nem kell tartania és kiengeded, akkor száz és száz újdonság fogja még érni, amivel meg kell ismerkednie, de bármi történjék tudja, hogy a ketrece az a hely, ahova visszamehet akármikor, mert ott baj nem érheti!
2011. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó,én azt értem,hogy meg kell szokni a helyet és engem is.Viszont a két hetet én túlzásnak tartom..Másnap engedtem ki miután hazahoztam.Nem lett belőle baj.Első este félt csak,másnap reggel már előjött a házikójából a ketrec ajtóhoz és ki akart jönni.Majd miután kiengedtem rögtön odajött hozzám.Aztán elindult szétnézni:D
2011. júl. 25. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem úgy mondta a tenyésztő, hogy még nem szobatiszta, addig olyan fél óránként pakolgassam vissza a ketrecbe, hogy elvégezhesse a dolgát :) szobatisztaságra nevelés miatt tanácsolják szerintem csak...
2011. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ezt mondta:D Csinálom is,de még mindig nem szobatiszta.Nem tudom mit csinálok rosszul.
2011. júl. 25. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!