Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudom megfogni a malacot?

Nem tudom megfogni a malacot?

Figyelt kérdés

Mikor hozzám került a lány malacom, egy olyan ketrecben volt, aminek csak elöl volt ajtaja. Aztán átkerült egy másikba, de addigra megszokta hogy úgy veszem ki, hogy leteszem a kezem mellé és rámászik. Azóta se engedi felülről megfogni magát, azt se szereti ha a hátsó lábánál vagy a fenekénél hozzá érnek.

Ha meg ki van engedve a szobámba, gyakran oda enged magához, de úgy sem tudom megfogni. Mindig be kell terelni a fésülködő asztalom alá, és úgy tudom megfogni, hogy szó szerint sarokba van szorítva.

Nálatok ez máshogy van? A szoba közepén is bármikor fel tudjátok venni? Ez csak az én hibám, hogy én szoktattam így? :/


2011. júl. 25. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Ezek alapján egyértelműen nem tudod megfogni a malacodat.
2011. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád! Két malacom van. AZ egyik szontén utálja ha megfogom, nagyon nem sereti, nem is hagyja, csak ha sarokba szorítom. Hihetetlenül gyors, sőt ha mégis ekapom, akkor a hátsó lábával rúgdossa a tenyerem. Egyébként nem agresszív, sose harap, sőt folyton puszil <3 csak nem szereti ha fölveszem. Bezzeg mikor az ölemben van akkor már kényelmesen elnyúlik! :) A másik malackámnak smemi baja vele, odanyúlok és kiveszem, nem menekül. Viszont ha kivannak engedve, akkor nem engedik egyáltalán, mert szívesebben rohangálnak. Ez egyedtől függ, valamelyik nem szereti, ha átfogják a mellkasát, vagy hozzáérnek a fenekéhez. Én megértem őket. :)
2011. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!