Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány centire nő meg a színes...

Hány centire nő meg a színes törpe nyuszi? GYORS VÁLASZT LÉCI!

Figyelt kérdés
léci azt irjátok h kb hány centi ha mondjuk 1,0 kg
2011. júl. 26. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
1000
2011. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elvileg akkorára mint egy nagyobb darab tengerimalac, de vigyázz, engem becsaptak az állatkereskedsben, lógófülü törpenyulat vettem 8ezerért, még rá is kérdeztem külön, hogy mekkorára nő meg, a csávesz mondta hogy akkora marad mint ahogy megvettem... hát tripla akkorára nőtt meg, és így már nem volt jó neki a terrárium... mire visszamentem reklamálni már nem tudtam mert bezárt az üzlet.
2011. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oks. am tudom mit érzel mi papagályt vetünk rozsafejűt mert azt mondta h ez tanúl meg a leghamaramm beszélni,erre még mindig nem tud beszélni pedig 5 éve yomatjuk neki az uncsi dumát... az álatkereskedésben mindig átvágnak -.-
2011. júl. 26. 08:59
 4/10 anonim válasza:
Azt pontosan nem tudom h hány cm-re nő meg.. De nekem is törpe nyuszim van és nekem azt mondták h 2* akkorára nő meg mint baba korába..(az enyém 7hetes és most mondták)
2011. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oks de az körülbelül háy centi? meg a toy nyuszi arra lenék még kiváncsi
2011. júl. 26. 10:51
 6/10 987654 ***** válasza:
50%

Ha rendes tenyésztőtől veszed, nem állatkereskedésből, biztosan nem nyúlhatsz mellé.


Én nagyon ajánlom őket, csak jót tudnék mondani róluk:

[link]

2011. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 987654 ***** válasza:
75%
(Náluk egyébként emailben is érdeklődhetsz, szívesen segítenek, bármi kérdésed is van a nyulakkal kapcsolatban.)
2011. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy toy nyuszi:) Az duplagénes oroszlánfejű nyúl, csak így "extrább", jobban rá lehet sózni az emberekre. 1 kilós nyuszit nem valószínű, hogy találsz, általában 1,2-1,5 a legkisebbek. Minimum 35-45 cm hosszú.
2011. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
987654 nagyon kösy :) am toy nyusz=holland törpe és azt irták rola h a normális tömege az 0,7kg-1,5kg között van ugyhogy szerintem ő a legkissebb :)
2011. júl. 26. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen pl. az oroszlánfejű törpenyusziknál használt "TOY" vagy "TEDDY". Mindkettőt a jobban szőrözött (duplagénes) oroszlánokra szokták használni. Ha legközelebb egy üzletben látod kiírva: "Oroszlánfejű toy kisnyuszik", bizonyára már neked is mosolyt csal az arcodra. :o)

[link]

A 0,7 kg-s nyúl már természetellenes, beteges.

2011. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!