Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csíkos mókus + Dzsungáriai...

Csíkos mókus + Dzsungáriai törpe höri?

Figyelt kérdés
lehet őket egy ketrecben tartani?A mókus az enyém, nagyon szelíd, mert kicsi korában kaptam és értek az állatokhoz. A törpe höri a barátomé, csak ő elköltözik külföldre és nekem ajándékozza a hörit. A hörije nagyon kedves, aranyos, nagyon szelíd ő is meg minden és mivel a két állat kb. ugyan akkor van ébren és ugyan akkor alszik el, lehet-e őket egy ketrecben tartani? (mindkettő fiú de mivel nem egy fajból származnak, nem tudom hogy lesz-e rivalizálás...)
2011. júl. 26. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj,de ha értessz az állatokhoz,akkor mért itt kérdezed.

Én nem tenném össze,főleg,hogy amókus nagyobb és simán megölheti.

Nekem csak egér és hörcsög oltak együtt,de csak mert a fiú hörcsög jámbor volt,a lány megölte volna az egeret.

Tegyél egy rácsot közéjük ha mindenképp össze akarod rakni ,hagyd,hogy úgy ismerkedjenek...hátha.

2011. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ráccsal se!!!!

SEHOGY!


Tessék a különböző fajokat külön tartani.

2011. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne előnyös, nem ugyanakkora a méretük! Ráadásul a hörcsög nem társas lény! Ráadásul fiúk!! Szerintem semmiképp,nem lenne jó vége. 2 hörcsög se nagyon írja egymást, még a lányok se nagyon. :(
2011. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13:16 miért ne tarthatná őket ráccsal
2011. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Különböző méretű és életmódú állatokat nem tartunk egy helyen.
2011. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, nem Palm, azaz "13:16" vagyok, de azért, mert rácson keresztül is simán elkaphatják egymást. (futtatásnál is el kell szeparálni őket egymástól-tapasztalat)
2011. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, arra céloztam, amit az utolsó válaszoló írt. Ujjak, mancsok simán "leharapódhatnak" így, még rácson át is. Üveggel vagy sűrű ráccsal elválasztva meg stresszelik egymást, felesleges az egész. A dzsunginak nem kell olyan nagy hely, a ketrece bőven elfér egy asztalon vagy kisebb polcon, amelyik szobában elfér egy mókusketrec, ott a dzsungi helye is meglesz... :)
2011. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!