Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy kisegeret/patkány...

Találtam egy kisegeret/patkányt, mit tegyek vele, szeme csukva nagyon kicsi?

Figyelt kérdés
Mit csináljak vele,elvileg laktózmentes tejet lehet neki adni. De, se pipettából, se fecskendőből, se rongyból nem eszi. Erőltessem a szájába?
2011. júl. 26. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
parizert próbálj, tojássárgáját...
2011. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De igen nagy a valószínűsége, ha ilyen pirinyó, megfog halni:( én egy sünivel voltam igy egyszer:(
2011. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Oh mein gott!!
2011. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Tedd vissza szépen a spájzba, hadd alapítson családod és hívja a barátait is, ott majd erőre kap.
2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erőltesd a szájába, de mindenképp forrald fel:) Utána, ha el tudsz menni boltba, vegyél macskatejpótlót, és azt add neki.
2011. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam privátot:)
2011. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szívből remélem,hogy túléli, most jelenleg mézzel kevert laktóz-mentes tejet adok neki, nagyon keveset eszik, de felkelek hozzá éjjel is.Szurkoljatok,hogy élje túl!
2011. júl. 26. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
szia na túl élte?????
2012. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!