Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik rövidítik a hörcsög életét?

Mik rövidítik a hörcsög életét?

Figyelt kérdés
Szeretném elkerülni a hibákat, hogy a hörimnek boldog élete legyen.
2011. júl. 27. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha részegen azt hiszed, hogy Pikacsu, és falhoz vágod, mondván, hogy támadjon.
2011. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vicces! komolyan kérdeztem!
2011. júl. 27. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha szaporodik akkor minden eggyes alom,megrövidíti az életét .Hogy boldog élete legyen vegyél neki kereket,futógömböt,jó minőségű eledelt néha egy kis vizet(de ne sokat mert cukorbeteg lesz)vagy viz helyett almát,répát, adhatsz "desszertet"búza csirát,liszt kukacot.

Remélem segítettem irj,majd hogy van a hörid.

Üdv,Be.

2011. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most nincs túl jól szegény! :( Még csak 10 hónapos, de van egy nagy daganata, az állatorvos azt mondta, hogy le lehet műteni, dagadt szegénykém, pedig napi egy órát rohangál a fürdőszobában, kereke és gömbje is van, be van gyulladva a szeme és sebes is mert véletlen találkozott a másik hörivel, már 2x szült és elég nehéz volt neki! :( Kép van róla a www.torpehoritenyeszet.ewk.hu oldalon!
2011. júl. 27. 12:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Be:

Hány éves vagy?

Hát ha ennyi baja van a legkíméletesebb neki az elaltatás.Ha szereted és nem akarod hogy szenvedjen akkor nincs más lehetőséged.Mi lesz vele?

2011. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

14 leszek szeptemberben.

Camillateázom a szemét, fogyókúrán van. Azért kérdeztem, hogy mitől lehetne boldog, hogy elkerüljem pl. a további szüléseket. Elaltatni nem szeretném mert nagyon szeretem! Megadok neki mindent amit tudok, remélem meggyógyul!

2011. júl. 27. 12:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ,hogy ne legyen több kölyke válaszd el a hímtől.S most hogy van?
2011. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most jól van, köszi! Eddig se volt hímnél, csak tenyészteni akartam és arra a pár napra amíg párzik kölcsönkértem egyet az unokatesómtól! neked van hörid?
2011. júl. 27. 12:39
 9/11 A kérdező kommentje:
ha szeretnél levelezhetünk! a weboldalamon van az email címem! mivel itt nem írhatom le! :)
2011. júl. 27. 12:40
 10/11 anonim válasza:
első.:"DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. júl. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!