Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mondanátok néhány nyuszi...

Mondanátok néhány nyuszi fajtát ami nem óriás de nem törpe ls 2-4 kg-ig van?

Figyelt kérdés
Jah és az oroszlánfejű nyul az csak törpében van vagy van normálisban , kisebb termetű fajtában is??(a kisseb=nem törpe de kisebb mint a normális)
2011. júl. 27. 20:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezek tetszenek.(mindegyik) kár, hogy nem engedhetek meg magamnak nyuszit :(

2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezek közepes testűek (ugyanaz az oldal)

2011. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem fekete cser nyulam van és nagyon aranyos, szelíd és közepes. kb 3 és fél kiló!
2011. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Platypus ***** válasza:
Egy egészséges kosorrú törpe is 2 kg fölött van. Egy elhízott simán lehet 4 kg is. Az oroszlánfejű nyúl keverékei is gyakran sörényesek, általában a bolti oroszlánfejűek ilyen törpe-házi mixek, és jóval nagyobbak egy törpénél.
2011. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kössy mindenki 1-ső kár h nem lehet nyulad:(

22:35 de az az oroszlán fejű nyuszi az nagyobb minte 1 törpe de kisseb minte 1 óriás??

2011. júl. 28. 08:08
 6/12 anonim ***** válasza:

kosorrú törpenyúl, oroszlánfejű törpenyúl...

pár hónap múlva ősz környékén majd adni is tudok :3

2011. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és még elfelejtettem mondani h oroszlánfejűből van törpe is de ha arra törekszel, hogy kis testű nyuszid legyen én nőstényt választanék, mert az kisebb nem olyan büdös és barátságosabb, na meg persze nőstényeket tarthatsz együtt tengerimalaccal is
2011. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amugy igen én előszőr törpe nyulat akartam de apának a haverjának van törpenyula és azt mondta h szzerette de már a végén megunta mert egyfojtába műteni kellet meg oltogatni.Ezért inkább kisseb testű nyulat akarok ami nem törpe és nem óriás, hanem normális de leginkább kisseb testűt...
2011. júl. 28. 14:36
 9/12 Platypus ***** válasza:
Egy rendes tenyésztőtőtől származó törpenyúllal nincsenek egészségügyi problémák. Az igénytelenül szaporított bolti és háztáji nyulakkal van ilyen gond, és egyáltalán nem méretfüggő. Ha a nyuladat biztonságban akarod tudni, akkor mindenképpen kell neki évente 1 kombinált védőoltás, ami két gyakori halálos betegségtől(myxomatózis, RHD) véd. Ezeket az oltásokat a haszonnyulaknak is be szokták adni a telepeken.
2011. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
és honnan tudom hogy jo tenyésztőtől van-e?? ebben segitsetek!!!
2011. júl. 28. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!