Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy oroszlánfejű törpenyúln...

Ha egy oroszlánfejű törpenyúlnak csomók lettek a fején lévő szőrzeten, akkor levághatom őket? Visszanő a szőre, vagy rövidebb marad?

Figyelt kérdés

A nyuszi nem az enyém, csak vigyáznom kell rá amíg a gazdái nyaralnak.(De van két tengerimalacom =))

Szegény nyuszit nem gondozzák rendesen, és a ketrece is irtó pici. Mondtam a gazdijának, hogy nagyobb ketrec kéne neki, meg adtam pár jótanácsot, mert eléggé elhanyagolják, még almot sem raknak alá, csak egy kevés szénát. De persze erre picit megsértődtek.... Most nekem kell vigyázni rá, és mikor simogattam, észrevettem, hogy a fején van 4 csomó. A szőre vége összeállt. Nem merem levágni. De otthagyni sem kéne...És a gazdiknak meg nem tom hogy mondjam meg, h fésülni kéne a szőrét. Azóta én fésülöm neki azt ami még nem csomós... Nem tudom minek tart nyulat az, aki nem gondozza megfelelően :/:S


2011. júl. 28. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszanő, vágd.
2011. júl. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brigi ^^ ***** válasza:

Muszáj neki levágni, biztos, hogy vissza fog nőni.

Bárcsak mindenki olyan felelősségteljes gazdi lenne mint te. ;)

2011. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) Levágtam neki! :)
2011. júl. 30. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!