Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot válasszak...

Milyen kisállatot válasszak apukámnak karácsonyra? Gőte, madárpók, vagy vadászgörény?

Figyelt kérdés
Ő még semmit nem tud róla, de én szeretnék neki valamilyet a következők közül: gőte, madárpók és vadászgörény
2011. júl. 28. 19:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

amivel nem basz ki a tizedikről

:D

2011. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
attól függ, apukád hogy idomul az ilyesmihez :D Például nekem pók fóbiám van, szóval kifutnék a világból, ha ilyet vennének nekem :P Szerintem gőte talán a legjobb választás, mert a görényre vigyázni kell, nehogy szétrángjon valami kábelt, meg aztán a sétálás a másik dolog..
2011. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne vegyél neki semmilyen állatot.

inkább egy jó könyvet, vagy after shave-et

2011. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom.Még nincs is karácsony :D szerintem ne azt vegyél,mert ha nem tetszik neki,vagy nem gondozza majd,akkor nem lesz értelme.A gőtéről nem sokat tudok,a vadászgörény nagyon büdös,tehát figyelni kell arra,hogy lehetőleg ne a házban legyen.Ráadásul nyers húst eszik,és azt hiszem tojás fehérjét.Szalámit nem szabad neki adni,vagy legalább s nem sokat,mert fűszeres.

A madárpókkal nem kel,nem is szabad sokat foglalkozni,mert ők békés állatok és nem szeretik,ha "nyúzzák".Akár 20-30 évig is élhet.Harapásuk az áldozat egész testét lebéníthatja, és a légzőizmok bénításával nagyon szélsőséges esetben fulladásos halált okozhat.Ezt nem ajánlom,én nem tartom valami jónak...

forrás: [link]


szerintem ne állatot adj neki,főleg ne ezeket

2011. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Egyáltalán miért akarsz állatot venni?
2011. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hát,inkább vegyél neki nyuszit


Gőte: Engedély kell a tartásához


Madárpók: Szintén engedély kell a tartásához


Görény: Írtó sok gond van vele.Kb mint egy kutyával.

2011. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát ha apukád egyébként is rajong az állatokért, és tart is többet, több fajt, akkor talán vehetsz neki egy kisállatot... Ilyen huszadikra gondolok. De ha nem betegesen imádja az ilyen jószágokat, szerintem jobban teszed, ha valami férfias dolgot veszel neki, nem pedig állatot. Mert ha nincs állata, lehet, hogy ez teher lesz neki, púp a hátán. Tehát a válaszom: szerintem semmilyen állatot ne vegyél neki.
2011. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egy állat nem tárgy, nem olyan dolog amit csak úgy ajándékozunk, aztán ha mégsem jó kidobjuk, továbbadjuk. Függetlenül attól, hogy kutya, macska, nyúl, pók, egér, vadászgörény.. (Habár sajnos sokan ezt csinálják..)

Beszéld meg vele, hogy ha tényleg szívesen tartana állatot, milyent szeretne, mert karácsonyig gyűjtenél rá pénzt- magára az állatra, és a felszereléseire.

2011. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]

ez az oldal úgy írta hogy nem kell engedéy hozzá.akkor most hogy van?

2011. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp érdeklődj előtte Apukádnál, hogy szeretne-e egyáltalán valamilyen állatot!!! Ha napi 8 órát dolgozik, plusz ott van neki a család, akkor lehet, hogy legkevésbé sem hiányzik neki, hogy még utána ezzel foglalkozzon. Persze, Te ismered, Te tudod, de menj biztosra, nehogy karácsony után három nappal vagy január elején az legyen itt a következő kérdésed, hogy hová tedd az Apudnak vett gőtét/ madárpókot/ vadászgörényt!!! Plusz nem árt az ügynek Anyud véleménye sem, hisz mégiscsak egy lakásban lesz vele...
2011. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!