Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Soha nem is fog megkedvelni?...

Soha nem is fog megkedvelni? (nyuszi)

Figyelt kérdés
Szóval még márciusban kaptam egy nyuszit a páromtól,mert tudja,hogy egészen kisgyerekkoromóta nagyon szeretnék egy nyuszit.Van neki egy hatalmas nagy ketrece,epres és citromos alom,alatta kukoricaalom,rengetege széna van bent neki,van nagy itataója,szénatartója,fogkapargatója,és fellógatva neki egy rúdon ilyen táp és wellnes egészségestápot kap minden nap,sőt répát és almát is adok neki nap mint nap.Van kifutója,abba szoktam betenni sokat,had futkározzon,és mindig kiveszem játszani,vannak labdái,játékai de rájuk sem néz és folyton megharap:S úgy,hogy vérzek és kezdek kicsit félni tőle,mert elég nagy már:s volt,olyan is,hogy kivettem simizni,és ugy elfutott a kertbe,hogy 4óra elteltével tudtuk kiszedni a tuják mögül,és mindig azt lesi mikor futhat el,nem akartam volna nyuszit,ha nem vagyok biztos abban,hogy nem 100%ot tudok adni neki,de én úgyérzem,hogy én a telem telhető maximumot teszem érte.Én annyira szeretem őt,és nap mint nap bújom a fórumokat ahol mások olyanokat írnak,hogy az ő nyuszijuk labdázik,megy a simogatásért,megnylaja őket..de nállam még semmi ilyen se volt,folyton megkarmol és megharap amikor van bennt neki fa is a koptató mellett,hogy rágja a foga miatt..5hónapos lesz most.de szerintetek sose fog megkedvelni ugye?
2011. júl. 29. 13:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az volt az első dolgom,hogy beoltattam:))
2011. júl. 29. 19:25
 12/16 anonim ***** válasza:

Áááááá :DDD kérdező te annyira nyomi vagy, hogy az hihetetlen "babám" :DDDD


Különben hidd el, én is megvehetnék neki minden illatosított sz@rt, csak nem dicsekszek vele, mert nekem nem az az életben az egyetlen boldogságom, hogy netharcost játszok :DDD

2011. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Különben "babám", látszik melyikünk csinálja jobban.. :)) A te nyulad utál téged, hiába veszel meg neki minden sz@rt, amit NEM ÉRTÉKEL.


Az enyémnek nincsenek ilyen felesleges dolgai, mégis imád engem :)))


"BABÁM" :DDDDD Hány éves vagy, 11?:DD


Na akkor melyikünk a sz@r gazdi?:DD

2011. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is vad a nyuszim,ha ilyen sok pénzed van akkor jó neked ivartalanítsd a nyuszid attól megszelidülhet.Nekem nincs rá pénzem :S
2011. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát cica figyelj,azthiszem ha lennél annyira eszes és gondolkoznál kikövetkeztetnéd,hogy nem lehetek 11éves ha pénzes vagyok...saját magadról alkotsz képet drága...sajnállak. na kiss
2011. júl. 29. 21:11
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell aggódnod, ez nem fog mindig így maradni. Az ivartalanítás mindenképpen nagyon fontos dolog lenne, akkor biztosan kezesebb lesz egy kicsit. 6 hónapos korában lehet megműttetni leghamarabb, akkor fejeződik be a fejlődése. Biztos vagyok benne, hogy ha így folytatod neki a kedveskedést, meg fog szelídülni. Vannak "későn érő nyuszik", a tied ilyen lehet. Nemrég hallottam egy nyusziról, aki 2 hét után már annyira ragaszkodott a gazdijához, hogy megtanulta azt, hogy ha a nevén szólítja, odamegy hozzá és tartja az orrát puszira. Neki sikerült egy ilyet kifogni. A mi nyuszinknak 2 hónap kellett, hogy megszelídüljön. Igazán nagyszerű, hogy távolságtartása ellenére nem ment el a kedved a nyuszikádtól. Továbbra is adj meg neki mindent, amit tudsz, és légy türelemmel! Jó nyuszizást kívánok!
2011. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!