Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Túléli a hörcsög? Nagyon...

Túléli a hörcsög? Nagyon ramatyul van.

Figyelt kérdés
Elkapta a macska kb 2-3 napja és azóta mintha egyre rosszabb lenne az állapota. Pedig nem látszik rajta külső sérülés csak karcolás. Nem eszik, nem iszik, nem bír járni, hagyja hogy hátra fordítsuk, minimálisan reagál. Mintha kómás lenne. Van egyáltalán esély, hogy felépüljön, ha még inni se tud?
2011. júl. 31. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát hiába nem látszik rajta sérülés, szegény biztos a macskától kapott egy kis belső sérülést... :( Biztos a macska megszorította.) Sajnos nem hinném hogy túléli, mert ha nem iszik, előbb-utóbb kiszárad, és a belső sérülést nem lehet operálni, mert kicsi az állat :(


Nagyon sajnálom, részvétem :(

2011. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy túléli, vagy nem. Talán ha állatorvostól kérdeznéd, nagyobbak lennének a túlélési esélyei... Persze még jobb lett volna, ha ezért nem kell szólni, hanem rögtön viszed, amikor látod, hogy valami nem stimmel.
2011. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogyan érte el a macska?
2011. júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezentúl jobban vigyázzatok! Szegény höri.. nem biztos, hogy túléli, nagyon szenvedhet. Én mindenképpen elvinném állatorvoshoz, hogy próbáljon tanácsot adni, hogyan lehetne meggyógyítani, vagy pedig ha nem lehet, szabadítsa meg a fájdalmaitól örökre..
2011. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hörcsögöm, akinek bedagadt a popsija és nyüszögött, aztán egyszercsak kifeküdt és nem mozdult többet. Nem vett levegőt, órákig nem mozdult és megmerevedett. Egészen hideg is lett. Már akartuk eltemetni, amikor biztos, ami biztos alapon mégegyszer megpiszkáltam. Kiderült, hogy még él. Pedig vagy fél napot volt tetszhalott. Szerintem adj neki még egy kis időt. Lehet csak sokkot kapott.
2011. aug. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat... gondoltuk hogy belső sérülés. És hát meg is döglött szegény. Beraktuk egy dobozba, de majd akkor temetés előtt megböködöm utoljára.
2011. aug. 1. 03:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!