Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nap hányszor kell a hörit...

Egy nap hányszor kell a hörit etetni? A:egész nap legyen neki b:napi alkalom este c:napi 2

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én hörim előtt egész nap ott van a takarmány(búza, zab, magok...). Este pedig adok neki zöldséget és gyümölcsöt(alma, saláta, ubi, s.répa, f.répa, paradicsom...)

Azért jobb este adni neki, mert ilyenkor aktívabbak.

Néha pedig kap finomságot(pl. tejföl, főtt krumpli, szárított kenyér, szárított banán...)

2011. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én kettőször adok neki ha nem eszik elveszem
2011. aug. 2. 13:41
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaz nekem tengerimalacom van, de egész nap előtte van a kaja. Csak a kutyáimnál csinálom azt hogy ha nem esznek elveszem előlük.:)
2011. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én is így vagyok a tengerimalacommal mit az utolsó. egész nap ott van előtte a kaja, unalomból nem szokott enni csak ha éhes :)
2011. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig este etetek. Addigra megéheznek, felébrednek, és megesznek mindent amit kirakok.
2011. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
áhh az én hörcsögöm falánk és sajnos hajlamos az elhízásra ( kis dagi) mondjuk nagyon aranyos csak nem egészséges ezért úgy kap enni hogy reggel amikor felkelek és még fenn van kap magokat,este meg amikor ő kel fel kap zöldséget és gyümit
2011. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fölösleges hogy állandóan előtte legyen a kaja!Én este lefekvés előtt adok neki zöldséget és magot,meghallja és beviszi a házba,a zöldséget is,bár azt mindig megeszi lent(mivel emeletes házban lakik)!!!Amelyik höri előtt kaja van az pocsékol,az én hörim házában is takarításkor egy csomó elspájzolt magot találok,amit kikell dobnom!Szóval a napi egyszer(azt is est)etetést ajánlom lefekvés előtt,mert úgyis este aktív,nappal aludjon csak a kicsike!:o)
2011. aug. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt hörcsögöm , de én a neten néztem meg a napi tálalását , és azt irta , hogy éjjel nappal legyen elötte mingig valami ennivaló .
2011. aug. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögeim nappal is néha előmozdulnak, szóval reggel és este is kapnak.
2012. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van egy roborovszki hörink, ő napi 1-szer kap friss zöldséget vagy gyümölcsöt. Ez saláta, uborka, paradicsom, alma, sárgarépa, nyáron majd kap cseresznyét, dinnyét stb.

Magokat heti 1-szer kap egy nagyobb adagot, azt bespájzolja, és nem dobjuk ki ahogy írta valaki, hanem onnan megeszegeti. Amúgy is havi 1-szer pucoljuk a helyét. Azelőtt dzsungáriai törpehörik voltak, ugyanilyen rendszerrel kaptak.

Ha elmentünk 3-4 napra valahova, kaptak egy nagy adag kaját és elvoltak vele.

2012. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!